Mercedes Serwis Lubicz – Koszalin

Mercedes Serwis Lubicz - Koszalin

Mercedes Serwis Lubicz to profesjonalny warsztat samochodowy ulokowany w Koszalinie przy ul. Topolowej 23. Specjalizujący się w pojazdach marki Mercedes, warsztat jest zdecydowanym liderem w swoim segmencie. Firma skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości usług z obszaru mechaniki samochodowej, ciesząc się dużym uznaniem wśród klientów, co potwierdza średnia ocena 4 na 5 w oparciu o 28 opinii. Można skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 500 091 192.

Firma Mercedes Serwis Lubicz gwarantuje kompetentne doradztwo i fachową obsługę. Zespół składa się z doświadczonych mechaników, którzy regularnie uzupełniają swoją wiedzę na licznych szkoleniach. Zdobyli zaufanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego problemu. Diagnozą i naprawą zajmują się tylko wykwalifikowani specjaliści, korzystający z nowoczesnego aparatury diagnostycznej.

Lokalizacja warsztatu w Koszalinie gwarantuje łatwy dostęp dla klientów z całego regionu. Mercedes Serwis Lubicz zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, natomiast w soboty i niedziele warsztat jest nieczynny. W przypadku konieczności serwisu poza godzinami pracy, zaleca się kontakt telefoniczny.

Mercedes Serwis Lubicz jest nie tylko miejscem, gdzie naprawisz swój samochód. To także miejsce, gdzie zyskasz pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach. Używając tylko sprawdzonych części zamiennych i korzystając z najnowszych technologii diagnostycznych, firma gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy po naprawie.

Zaufanie, które Mercedes Serwis Lubicz zyskał wśród klientów, potwierdza zasada, którą firma kieruje się od początku swojego istnienia: „dobry sprzęt + profesjonalne kwalifikacje pracownika + umiarkowana cena za usługę”. Dzięki temu, pracę warsztatu w Koszalinie wartościują nie tylko jego klienci, ale także konkurencja. To dowód na to, że Mercedes Serwis Lubicz nie ma sobie równych w branży.

Adres: Topolowa 23, 75-657 Koszalin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Zobacz też:

Leave a Reply