• Home
  • Stare Bielice
  • Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk – Stare Bielice

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk – Stare Bielice

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk - Stare Bielice

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Stare Bielice, pod adresem Koszalińska 89, 76-039. Wieloletnia tradycja oraz doświadczenie, które zdobyte zostały na przestrzeni lat, pozwoliły firmie zyskać zaufanie klientów. Wyszkolony personel gwarantuje profesjonalną obsługę zarówno w salonie samochodowym, jak i na myjni samochodowej, dbając o komfort i zadowolenie klientów. Ponadto firma zapewnia kompleksową obsługę serwisu samochodów ciężarowych, co jest doceniane przez zleceniodawców z branży przewozowej.

Firma Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk podkreśla swoją unikalność, oferując szeroki wybór luksusowych i prestiżowych pojazdów Mercedes-Benz, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Propozycja ta jest idealna zarówno dla osób poszukujących eleganckiego sedana, sportowego coupe, jak i przestronnego SUV-a. Bez względu na preferencje, każdy klient jest w stanie odnaleźć tutaj pojazd idealnie dopasowany do jego potrzeb.

W skali 1-5, firma zasługuje na wysoką ocenę 4,5 przyznawaną przez 348 recenzentów, co świadczy o jej doskonałym standardzie usług. Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk stawia na ciągły rozwój i doskonalenie jakości świadczonych usług, co przekłada się na satysfakcję klientów. Można się z tego dowiedzieć, odwiedzając stronę www: https://mojsiuk.pl/mercedes-benz/.

Godziny otwarcia firmy są dogodne dla klientów, salon jest otwarty od 7:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 8:00 do 15:00. Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk stara się dostosować do potrzeb swoich klientów, oferując elastyczne godziny otwarcia. Wiedząc, że czas jest cennym zasobem, firma zapewnia możliwość skorzystania z usług w dogodnych dla klienta godzinach, co jest szczególnie cenne dla osób, które są ciągle w ruchu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 94 347 73 81. Dedykowany zespół specjalistów Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Koszalin Mojsiuk chętnie odpowie na wszystkie pytania, udzielając kompleksowych informacji o ofercie firmy. Zachęcamy do kontaktu w godzinach pracy firmy, a nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby zapewnić jak najpełniejszą obsługę.

Adres: Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-20:00
wtorek:07:00-20:00
środa:07:00-20:00
czwartek:07:00-20:00
piątek:07:00-20:00
sobota:08:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Salon samochodowy, Myjnia samochodowa, Dealer Mercedes-Benz, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply