Amico Car CarsClinic – Kraczkowa, Łańcut

Amico Car CarsClinic - Kraczkowa, Łańcut

Amico Car CarsClinic to ceniony warsztat samochodowy z siedzibą w miejscowości Kraczkowa, przy ulicy Łańcut 1581. Cieszy się on wysokimi ocenami w skali 1-5, osiągając wynik 4.4 na podstawie 178 opinii. Firma działa w branży motoryzacyjnej oferując szeroki zakres usług związany z diagnostyką, naprawą i serwisem samochodów różnych marek i modeli.

Godziny otwarcia warsztatu to od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00, natomiast w weekendy punkt jest zamknięty. Kontakt z firmą jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 507 131 606, jak i za pośrednictwem strony internetowej. Klient ma możliwość zarezerwowania wizyty w serwisie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Amico Car CarsClinic zyskała zaufanie klientów dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni lat. Wiele osób korzysta z usług firmy, cenąc sobie wysoką jakość świadczonych usług, efektywność oraz bardzo dobry kontakt z personelem warsztatu. Firma jest również zaangażowana w dbałość o prywatność klientów, o czym świadczy jej polityka prywatności.

Warsztat zasłynął z zaawansowanej diagnostyki komputerowej, która jest niezbędnym krokiem w utrzymaniu pojazdu w pełnej sprawności i zapewnieniu bezpiecznej jazdy. Amico Car CarsClinic oferuje również diagnozę i naprawę mechanicznych części pojazdów – silników, skrzyń biegów mechanicznych i automatycznych, przekładni kierowniczych, pomp wtryskowych.

Podsumowując, Amico Car CarsClinic to firmy dająca gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Działając na podkarpackim rynku autoryzowanego serwisu Mercedes, zdobyła liczne grono zadowolonych klientów. Dzięki ciągłemu doskonaleniu i rozwijaniu swoich usług, firma stanowi solidnego partnera dla każdego posiadacza samochodu.

Adres: Kraczkowa 1581, 37-124 Łańcut

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply