• Home
  • Rzeszów
  • MBM Auto Serwis Premio – OPONY – NAPRAWA POJAZDÓW – SERWIS – Rzeszów

MBM Auto Serwis Premio – OPONY – NAPRAWA POJAZDÓW – SERWIS – Rzeszów

MBM Auto Serwis Premio - OPONY - NAPRAWA POJAZDÓW - SERWIS - Rzeszów

Czołowym serwisem samochodowym na Podkarpaciu jest MBM Auto Serwis z siedzibą w mieście Rzeszów. Usytuowane przy alei Niepodległości 100, to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z wieloletnim doświadczeniem. Telefon do bezpośredniego kontaktu to +48 17 857 71 21. Posiadając szeroki zakres usług, od mechaniki, poprzez serwis klimatyzacji, stację kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, myjnię, do wulkanizacji, firma zapewnia kompleksową obsługę dla swoich klientów.

MBM Auto Serwis jest również znany jako premio serwis opon, oferując całoroczną obsługę opon i felg. Ich asortyment obejmuje zróżnicowane modele, spełniając potrzeby zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych. Sklep z oponami i felgami jest integralną częścią działalności firmy, dając klientom możliwość zakupu potrzebnych części na miejscu.

Zaufanie klientów do MBM Auto Serwis można zauważyć, obserwując ocenę 4,5 na aż 735 recenzji. Ta kiwirowo wysoka ocena świadczy o konsekwencji w dostarczaniu jakościowych usług i dbałości o zadowolenie klientów. Jakość realizacji serwisu samochodowego jest dla nich priorytetem, co przekłada się na pozytywne doświadczenia klientów.

Działalność MBM Auto Serwis obejmuje szerokie godziny otwarcia, umożliwiające klientom swobodne korzystanie z usług serwisu. Od poniedziałku do piątku serwis jest dostępny od 08:00 do 18:00, natomiast w soboty funkcjonuje do 14:00. W niedzielę firma pozostaje zamknięta, umożliwiając zespołowi odpoczynek i regenerację przed kolejnym tygodniem pełnym zaangażowania.

Niezawodność i renoma MBM Auto Serwis potwierdzona jest przez wysoką pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Firma ta jest łatwo dostępna dla potencjalnych klientów, którzy szukają profesjonalnego i zaufanego miejsca do serwisowania swoich samochodów na Podkarpaciu.

Adres: aleja Niepodległości 100, 35-303 Rzeszów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Serwis klimatyzacji samochodowej, Stacja kontroli pojazdów, Warsztat samochodowy, Myjnia samochodowa, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Serwis samochodów ciężarowych, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply