ER-Serwis Warsztat Samochodowy – Rzeszów

ER-Serwis Warsztat Samochodowy - Rzeszów

ER-Serwis Warsztat Samochodowy to profesjonalny warsztat samochodowy z siedzibą w Rzeszowie. Tu specjaliści z pasją i zaangażowaniem zajmują się naprawą samochodów, skupiając się na markach Mercedes. Ta ilość uzyskanych 4,5 punktów na ocenę w skali 1-5, świadczy o wysokim standardzie usług, którego doświadczyło już 94 zadowolonych klientów.

Profesjonalizm firmy objawia się w wielu sferach – od mechaniki samochodowej, przez serwis klimatyzacji, po skomplikowane przebudowy silników. Vademecum usług ER-Serwis zawiera także wulkanizację, sklep ze skrzyniami biegów, a dla wygody klientów oferują terminy rezerwacji online przez stabilnie aktualizowany kalendarz.

Swoje usługi ER-Serwis oferuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00. Wszystko to odbywa się pod adresem Przemysłowa 13, 35-105 Rzeszów. O jakości usług świadczy nie tylko ocena klientów, ale także to, że oprócz mieszkańców Rzeszowa, do warsztatu przyjeżdżają osoby z całego regionu Podkarpacia.

Klienci doceniają profesjonalizm, terminowość, a przede wszystkim jakość świadczonych usług. Dla ER-Serwis kontakt z klientem jest kluczowy, dlatego zawsze można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem +48 17 300 01 31. To właśnie tutaj właściciele Mercedesów mogą oczekiwać najlepszych usług.

Stale wysoka pozycja warsztatu w wynikach organicznych Google potwierdza jakość usług ER-Serwis i zadowolenie klientów wyszukujących kompetentnej obsługi dla swojego Mercedesa. To najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się firma, i powoduje, że ER-Serwis to idealny wybór dla każdego posiadacza Mercedesa w obszarze Podkarpacia.

Adres: Przemysłowa 13, 35-105 Rzeszów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji samochodowej, Przebudowy silników, Wulkanizacja, Sklep ze skrzyniami biegów

Lokalizacja:

Leave a Reply