• Home
  • Kielnarowa
  • Mobilny mechanik, diagnostyka komputerowa, Rzeszów, podkarpacie. F.H.U. „FAST CAR” Justyna Gral – Kielnarowa

Mobilny mechanik, diagnostyka komputerowa, Rzeszów, podkarpacie. F.H.U. „FAST CAR” Justyna Gral – Kielnarowa

Mobilny mechanik, diagnostyka komputerowa, Rzeszów, podkarpacie. F.H.U.

F.H.U. „FAST CAR” Justyna Gral to ceniony mobilny mechanik i warsztat samochodowy, który mieści się pod adresem Kielnarowa 34, 36-020 Kielnarowa. Specjalizując się w diagnostyce komputerowej, serwisie mercedesów i innych pojazdów, serwisie klimatyzacji, a także wulkanizacji, firma zdobyła uznanie wielu klientów na terenie Podkarpacia. Wspierana przez zespół doświadczonych mechaników, oferuje błyskawiczne i skuteczne naprawy, dbając o każdy detal i podążając za najnowszymi trendami technologicznymi w branży.

O silnej pozycji F.H.U. „FAST CAR” w branży mechaniki samochodowej i na rynku warsztatów w Rzeszowie świadczy ocena 4,8 na 5, oparta na 82 recenzjach. To potwierdzenie, że firma cieszy się dużym zaufaniem wśród użytkowników samochodów i jest uważana za solidny serwis mercedes podkarpackie. Dźwięk telefonu +48 734 734 885 to sygnał dla ekipy, że ktoś potrzebuje natychmiastowej pomocy w zakresie mechaniki samochodowej.

Firma „FAST CAR” wyróżnia się na tle konkurencji swoją dostępnością. Otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, a w niedziele od 13:00 do 17:00, oferuje swoje usługi nawet wtedy, gdy większość warsztatów jest zamknięta. Klientów z Podkarpacia cenią sobie takie elastyczne podejście do godzin pracy.

Widoczne jest to także w organicznych wynikach Google, gdzie na stronie internetowej firmy, fastcar.rzeszow.pl, znajduje się wiele informacji o różnych usługach oferowanych przez F.H.U. „FAST CAR”. Firma nie tylko przyjmuje zlecenia dotyczące mechaniki pojazdowej, serwisu samochodów osobowych i dostawczych, ale także oferuje holowanie i pomoc drogową. Zawsze gotowi do działania, mechanicy z „FAST CAR” są znani z szybkości i profesjonalizmu, które dysponują przy każdym zadaniu.

Niezależnie od tego, czy ktoś potrzebuje pomocy drogowej, serwisu klimatyzacji, wymiany opon, czy też kompleksowej diagnostyki komputerowej, F.H.U. „FAST CAR” to firma, która zawsze jest gotowa pomóc. Dążenie do doskonałości, ciągłe inwestycje w nowoczesne technologie i nieustanny rozwój to wartości, które sprawiają, że „FAST CAR” jest jednym z wiodących warsztatów samochodowych w regionie.

Adres: Kielnarowa 34, 36-020 Kielnarowa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:13:00-17:00

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Warsztat samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply