TRT Serwis Samochodowy – Rzeszów

TRT Serwis Samochodowy - Rzeszów

TRT Serwis Samochodowy to znana i ceniona firma działająca w branży motoryzacyjnej. Zlokalizowana w samym sercu Rzeszowa, przy Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14, oferuje swoje usługi wszystkim właścicielom samochodów. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-18:00, zapewniając wysoką dostępność dla swoich klientów.

TRT Samochodowy Serwis to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników, którymi kieruje pasja do motoryzacji. Firma specjalizuje się w naprawach różnorodnych marek samochodów, oferując swoją pomoc zarówno we wszelkiego rodzaju naprawach, jak i przeglądach technicznych. Naturalną specjalizacją zespołu jest serwis w samochodach marki Mercedes.

Firma cieszy się pochwałami klientów i wysokimi ocenami w skali 1-5, o czym świadczy średnia ocena na poziomie 4,6 przy 120 opiniach. Klienci chwalą TRT Serwis Samochodowy za profesjonalizm, szybki czas realizacji zleceń oraz uczciwość. Doświadczeni mechanicy firmy gwarantują najwyższy poziom usług.

TRT Serwis Samochodowy jest łatwo dostępny dla mieszkańców Rzeszowa oraz podkarpackiego. Zespół jest dostępny w godzinach otwarcia pod numerem telefonu +48 695 860 860. Firma jest także aktywna w świecie online, prowadząc swoją stronę internetową na której można znaleźć więcej informacji o oferowanych usługach.

Choć firma ma swoją siedzibę w Rzeszowie, zdobyła sobie renomę nie tylko w tym mieście, ale i w całym regionie podkarpackim. Stało się tak dzięki wysokiej jakości usług, profesjonalizmu i uczciwości, które stały się znakiem rozpoznawczym TRT Serwis Samochodowy.

Adres: Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14, 35-301 Rzeszów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-18:00
wtorek:07:00-18:00
środa:07:00-18:00
czwartek:07:00-18:00
piątek:07:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply