• Home
  • Łódź
  • Auto-Serwis-Merc – Naprawa automatycznych skrzyń biegów Łódź Sławomir Tomaszewski – Łódź

Auto-Serwis-Merc – Naprawa automatycznych skrzyń biegów Łódź Sławomir Tomaszewski – Łódź

Auto-Serwis-Merc - Naprawa automatycznych skrzyń biegów Łódź Sławomir Tomaszewski - Łódź

Auto-Serwis-Merc to renomowany serwis samochodowy specjalizujący się w naprawie automatycznych skrzyń biegów – jest to prawdziwe centrum Mercedesów znajdujące się w Łodzi. Firma, która ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie, cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród licznej grupy klientów. Podejmując się komplexowych napraw, personel serwisu stosuje zaawansowane technologie, dzięki którym diagnoza usterki jest precyzyjna, a proces naprawy przebiega sprawnie i efektywnie.

Profesjonalista w swoim fachu, właściciel serwisu, Sławomir Tomaszewski, przekłada doświadczenie i wiedzę na jakość świadczonych usług, czego dowodem jest wysoka ocena na 4 punkty, przyznana przez 123 oceniających. Działalność Auto-Serwis-Merc nie ogranicza się jednak tylko do naprawy skrzyń biegów – firma oferuje także usługi przebudowy silników, zachowując najwyższe standardy pracy.

Biorąc pod uwagę lokalizację, serwis zlokalizowany jest w przyjaznej obszarze miasta Łodzi – przy ulicy 11 Listopada 103, 91-372 Łódź. Firma zapewnia komfortową obsługę klientów, oferując elastyczne godziny otwarcia – od poniedziałku do piątku jest otwarta w godzinach 9:00-17:00, zaś w weekendy jest zamknięta.

Chcąc skontaktować się z serwisem, klienci mają do dyspozycji numer telefonu: +48 502 156 212. Natomiast dla tych, którzy szukają więcej informacji online, strona internetowa firmy – http://www.automatyczneskrzynie.pl/ – dostarcza szczegółowych informacji na temat oferowanych usług, warunków współpracy oraz aktualności firmowych. Auto-Serwis-Merc to gwarancja rzetelności, solidności i profesjonalizmu.

Podsumowując, Auto-Serwis-Merc to solidny, godny zaufania partner dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości usług związanych z serwisowaniem samochodów Mercedes, ze szczególnym naciskiem na naprawę skrzyń biegów. Niezależnie od stopnia skomplikowania problemu, firma Sławomira Tomaszewskiego stoi otworem na oczekiwania i potrzeby każdego klienta, gwarantując pełne zadowolenie z oferowanych usług.

Adres: 11 Listopada 103, 91-372 Łódź

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Przebudowy silników

Lokalizacja:

Leave a Reply