Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona – Piotrków Trybunalski

Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona - Piotrków Trybunalski

Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona znajduje się w uroczej miejscowości Piotrków Trybunalski, przy Nowowiejska 24, 97-300. Firma ta od wielu lat z powodzeniem świadczy usługi nie tylko dla mieszkańców miejscowości, ale także dla klientów z całego regionu. Jako wysoko oceniany serwis cieszy się doskonałą reputacją, z solidną oceną 4 na 5, na podstawie aż 44 recenzji. Firma jest ceniona za profesjonalizm, solidność usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Jednym z najmocniejszych atutów serwisu jest 24-godzinna, 7-dniowa dostępność. Bez tego, obsługa nawet najbardziej pilnych zgłoszeń z obszaru całego miasta oraz okolic byłaby niemożliwa. Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona sięga o krok dalej – jest dostępny każdego dnia w roku, bez względu na święta czy weekendy. Jest to o tyle istotne, iż wiele wypadków drogowych ma miejsce właśnie w te dni.

Specjalnością firmy jest serwis samochodów ciężarowych – jest to jedna z nielicznych firm w okolicy, które oferują takie usługi. Rynek ten jest wyjątkowo wymagający, ale Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona sprostał temu zadaniu. Rzetelność wykonanych usług, terminowość oraz profesjonalizm pracowników sprawiają, że serwis jest doceniany przez swoich klientów.

Choć firma jest wysoce specjalistyczna, to jednak nie ogranicza się wyłącznie do obsługi samochodów marki Mercedes. W swojej ofercie posiadają również możliwość serwisu innych marek – zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. To pokazuje jak uniwersalne jest podejście serwisu do obsługi klienta, a także jak doświadczony jest jego zespół.

Kontakt do firmy jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 533 421 765, jak i przez stronę internetową. Można więc w dowolnym momencie zarezerwować termin wizyty w serwisie, zgłosić potrzebę pomocy drogowej lub zasięgnąć porady eksperta – stałość i wszechstronność to kolejne atuty firmy Mobilny Serwis Pomoc Drogowa TIR Korona.

Adres: Nowowiejska 24, 97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:Czynne całą dobę
wtorek:Czynne całą dobę
środa:Czynne całą dobę
czwartek:Czynne całą dobę
piątek:Czynne całą dobę
sobota:Czynne całą dobę
niedziela:Czynne całą dobę

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Warsztat samochodowy

Lokalizacja: