Zakład Usługowo – Handlowy s.c. Ewa i Paweł Chwałko – Piotrków Trybunalski

Zakład Usługowo - Handlowy s.c. Ewa i Paweł Chwałko - Piotrków Trybunalski

Zakład Usługowo – Handlowy s.c. Ewa i Paweł Chwałko, sytuowany pod adresem Wiślana 20A, 97-300 Piotrków Trybunalski, wyróżnia się na tle konkurencji swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Firma jest trzecioosobowym mechanikiem samochodowym specjalizującym się w markach samochodów takich jak Mercedes, co stanowi o jej wyjątkowym profilu działalności w rynku motoryzacyjnym.

Firma działa w sercu Piotrków Trybunalski, miasta o bogatej historii i prężnie rozwijającym się rynku usług. Punktem komunikacyjnym jest numer telefonu +48 44 647 35 12, który gwarantuje szybki kontakt w celu uzyskania niezbędnych informacji lub umówienia wizyty. Godziny otwarcia zakładu to 08:00-18:00 od poniedziałku do piątku, co jest zgodne z oczekiwaniami większości klientów.

Firma zdobyła uznanie wśród klientów, co potwierdza średnia ocena 3,9 na bazie 16 opinii. Ta opinia była formowana na podstawie indywidualnych doświadczeń klientów, którzy skorzystali z usług Ewy i Pawła Chwałko. Jest to dowód na ich rzetelności i solidności.

Wiedza i doświadczenie zakładu sprawiają, że klienci mogą z pełnym zaufaniem powierzyć swoje samochody w ręce specjalistów. Szanując czas i zasoby klientów, firma gwarantuje efektywne i szybkie usługi naprawcze. Każda interwencja jest dokładnie diagnozowana i przedstawiana klientowi, wykluczając niespodzianki.

Podsumowując, Zakład Usługowo – Handlowy s.c. Ewa i Paweł Chwałko to firma, która przywiązuje wielką wagę do zadowolenia klienta i jakości świadczonych usług. Jej lokalizacja w Piotrkowie Trybunalskim i uczciwa, profesjonalna postawa czynią ją atrakcyjnym partnerem dla każdego posiadacza samochodu marki Mercedes.

Adres: Wiślana 20A, 97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: