• Home
  • Pyskowice
  • Viva Inwestycje Sp. z o. o., Serwis samochodów ciężarowych – Pyskowice

Viva Inwestycje Sp. z o. o., Serwis samochodów ciężarowych – Pyskowice

Viva Inwestycje Sp. z o. o., Serwis samochodów ciężarowych - Pyskowice

Viva Inwestycje Sp. z o. o. jest renomowany serwisem samochodów ciężarowych, zlokalizowanym w Pyskowicach przy ulicy Gliwickiej 20. Można do nich dotrzeć pod numerem +48 32 494 34 00, który jest dostępny w regularnych godzinach pracy. Firma specjalizuje się w naprawach i serwisie samochodów ciężarowych, szczególnie marki Mercedes.

Założona z myślą o zapewnieniu najwyżej jakości usług dla swoich klientów, Viva Inwestycje Sp. z o. o. łączy doświadczenie mechaników z obszarami specjalizacji takimi jak pomoc drogowa i transport. Firma oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi dla pojazdów o różnych tonażach i marek. Doświadczony zespół mechaników jest ostatnim słowem we wszystkich sprawach związanych z utrzymaniem i naprawą floty samochodowej danej firmy.

Firma działa w regularnych godzinach otwarcia, od 08:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku oraz od 08:00 do 14:00 w soboty. Niedziele są dniem wolnym. Godziny te umożliwiają klientom dostarczenie swoich pojazdów na usługi serwisowe w dogodnych dla nich godzinach. Poza tym, firma oferuje pomoc drogową, zdolną do świadczenia usług ratunkowych poza regularnymi godzinami otwarcia.

Posiadając generalnie pozytywne opinie od klientów ze średnią oceną 4,2 na podstawie 29 recenzji, Viva Inwestycje Sp. z o. o. jest dobrze cenionym warsztatem samochodowym w Pyskowicach. Firma jest zdecydowanie polecana dla każdego szukającego solidnej, rzetelnej i fachowej obsługi swojego samochodu ciężarowego.

Oprócz serwisowania samochodów ciężarowych, Viva Inwestycje Sp. z o. o. oferuje również usługi transportowe i inwestycyjne. Są one integralnym elementem oferty, co czyni firmę wszechstronnym partnerem biznesowym w branży motoryzacyjnej, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Obszar usług jest szeroki, co zapewnia spersonalizowane podejście do potrzeb każdego klienta.

Adres: Gliwicka 20, 44-120 Pyskowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Warsztat samochodowy, Usługa inwestycyjna, Pomoc drogowa, Usługa transportowa, Firma transportowa

Lokalizacja:

Leave a Reply