Zwiorek – Zabrze

Zwiorek - Zabrze

Zwiorek to znaną i renomowaną firmą w Zabrzu, która od lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa samochodowego, mechaniki samochodowej oraz prowadzi stację kontroli pojazdów. Działalność firmy skupia się na jakości świadczonych usług, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży. Zwiorek to firma z tradycjami, której siedziba mieści się przy ulicy Księdza Jerzego Badestinusa 95, a kontakt z nią można nawiązać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: +48 506 067 574.

Obszarem działania firmy jest miasto Zabrze. Cieszy się ona uznaniem wielu klientów, co potwierdza średnia ocena 4,5 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez aż 133 osoby. Warto zauważyć, że firma jest otwarta przez większość tygodnia – od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00 oraz w soboty 08:00-14:00, co daje klientom możliwość skorzystania z usług także poza standardowymi godzinami pracy.

Uslugi Zwiorka obejmują nie tylko blacharstwo i mechanikę samochodową, ale także tak specyficzne obszary jak naprawa zawieszeń i rejestracja pojazdów powypadkowych. W zakresie możliwości firmy leży również oferowanie ubezpieczeń oraz świadczenie usług w ramach stacji kontroli pojazdów. Profesjonalizm i pełen zakres usług czynią z Zwiorka silnego gracza na rynku motoryzacyjnym.

Na stronie internetowej firmy www.zwiorek.pl potencjalni klienci mogą znaleźć szczegółowe informacje na temat oferowanych usług, kontaktu oraz dokładnej lokalizacji. Strona jest czytelna i łatwa w obsłudze, co dodatkowo podkreśla profesjonalizm Zwiorka. Wiele osób zdecydowało się skorzystać z usług firmy właśnie po odwiedzeniu strony internetowej.

Zwiorek jest firmą, która cały czas się rozwija, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klientów. Klienci cenią sobie profesjonalizm, szeroką gamę usług i godziny otwarcia, a także dogodną lokalizację. Możliwość skorzystania z tak szerokiego zakresu usług w jednym miejscu i to w Zabrzu, to niezaprzeczalny atut firmy. Widać to również po opinii w Google, gdzie firma zdobyła wysokie oceny za profesjonalizm i jakość świadczonych usług.

Adres: Księdza Jerzego Badestinusa 95, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-19:00
wtorek:08:00-19:00
środa:08:00-19:00
czwartek:08:00-19:00
piątek:08:00-19:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Blacharstwo samochodowe, Stacja kontroli pojazdów, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply