Warsztat Samochodowy Lux Car – Zabrze

Warsztat Samochodowy Lux Car - Zabrze

Warsztat Samochodowy Lux Car, zlokalizowany w Zabrzu przy ulicy Cmentarnej 11, to znakomite miejsce dla każdego posiadacza Mercedesa, ale nie tylko. Mechanik samochodowy, specjalizujący się w naprawach silników, zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom. Ich doświadczenie i wiedza gwarantują najwyższą jakość usług, co pokazuje doskonała ocena na poziomie 4,9 na 5, przyznana przez 130 klientów serwisu.

Usługi oferowane przez Lux Car nie dotyczą tylko mechaniki samochodowej. Firma oferuje również serwis klimatyzacji, a także usługi związane z elektryką samochodową i wulkanizacją. Dzięki ich wszechstronności, klienci mogą zaoszczędzić swój cenny czas i skorzystać z pełnego zakresu usług w jednym miejscu.

By umożliwić klientom łatwy dostęp do usług, Warsztat Samochodowy Lux Car udostępnia swój numer telefonu +48 695 308 750 dla ewentualnych zapytań, rezerwacji lub w przypadku jakiejkolwiek innej potrzeby pomocy. To tylko jeden z wielu dowodów na ich zaangażowanie w zadowolenie klienta.

Jeśli chodzi o pracę, firma kładzie duży nacisk na dostosowanie się do planu swoich klientów. Godziny otwarcia serwisu, od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, umożliwiają klientom odwiedzenie warsztatu po godzinach pracy lub nauki. Niestety, na razie serwis jest zamknięty w soboty i niedziele.

Kluczowym aspektem budowy reputacji Warsztatu Samochodowego Lux Car jest ich forma kontaktu z klientem. Ich profesjonalizm jest wyraźnie zauważalny, a klientów traktują z szacunkiem i uprzednio informują o każdym kroku. To jest pewnie jeden z powodów, dla których są tak doskonale oceniani przez swoje klientów.

Adres: Cmentarna 11, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-20:00
wtorek:10:00-20:00
środa:10:00-20:00
czwartek:10:00-20:00
piątek:10:00-20:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply