G T Fast service sp.z o.o – Zabrze

G T Fast service sp.z o.o - Zabrze

G T Fast Service sp. z o.o jest renomowanym warsztatem samochodowym położonym w sercu Zabrza, na ulicy Bytomskiej 102b. Wyróżniają się pasją i profesjonalizmem w dostarczaniu usług takich jak serwisowanie klimatyzacji, wykonywanie prac elektrycznych w samochodach czy prowadzenie sklepu z częściami do samochodów wyścigowych. Dzięki szerokiej ofercie i ekspertyzie fachowców, warsztat cieszy się dużym zaufaniem. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00, jest dogodnym miejscem dla każdego kierowcy potrzebującego kompleksowych usług samochodowych.

Chociaż firma jest stosunkowo młoda – działają na rynku zaledwie od roku – zdobyła już silną reputację. Na podstawie 89 opinii, otrzymała wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 4.7 w skali 1-5. Dążą do stałego podnoszenia jakości usług, uwzględniając opinie i uwagi klientów. Możliwość kontaktu z warsztatem jest ułatwiona dzięki dostępnemu na stronie internetowej numerowi telefonu: +48 698 053 422.

Specjalnością G T Fast Service sp.z o.o jest również serwisowanie klimatyzacji – usługa szczególnie poszukiwana w okresie letnim. Oprócz tego oferują kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Jak pokazują opinie klientów, serwis cieszy się uznaniem za fachowo wykonane naprawy i doskonałą komunikację. Szczególnie doceniane są jasno określone koszta usług oraz brak nieprzewidzianych dodatkowych opłat.

Na uwagę zasługuje również sklep z częściami do samochodów wyścigowych, który jest integralną częścią oferty firmy. Pasjonaci szybkiej jazdy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i dostęp do najwyższej jakości komponentów. Transparentność działań, wiara w jakość pracy i ogromny zapał do powierzonego zadania – to właśnie cechy, które cechują G T Fast Service sp.z o.o.

Sumując, G T Fast Service sp.z o.o. w Zabrzu to miejsce, które zaspokaja wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem samochodu w doskonałym stanie. Warsztat jest doceniany przez klientów za profesjonalizm, podejście do klienta i konkurencyjne ceny usług. Można go bez problemu znaleźć na stronie – https://gt-fastservice.pl/ czy pod adresem Bytomska 102b, 41-800 Zabrze.

Adres: Bytomska 102b, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep z częściami do samochodów wyścigowych, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply