• Home
  • Zabrze
  • Auto Serwis Szymik sp. z o.o. – Zabrze

Auto Serwis Szymik sp. z o.o. – Zabrze

Auto Serwis Szymik sp. z o.o. - Zabrze

Położony w Zabrzu Auto Serwis Szymik sp. z o.o. to pewność profesjonalnych usług, związanych z naprawą i serwisem samochodów. Firma ta jest warsztatem samochodowym z wieloletnią tradycją, oferującym klientom szereg usług, w tym serwis klimatyzacji. Jest doskonale znany i ceniony przez lokalną społeczność, co potwierdza też ocena 4,5 na 5 możliwych punktów, oparta na 310 recenzjach.

Auto Serwis Szymik mieści się przy ulicy Grunwaldzka 77b, 41-819 Zabrze. To lokalizacja, która umożliwia szybką i wygodną komunikację z centrum miasta oraz jest łatwo dostępna dla mieszkańców okolicznych dzielnic. Klientów zachęcają do odwiedzin między innymi godziny otwarcia, od 08:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, podczas których specjaliści są gotowi do pomocy i udzielania porad.

O jakości usług świadczy fakt, że Auto Serwis Szymik zdobył uznanie klientów, co potwierdza wysoka ocena w Google. Cieszy się on opinią miejsca, które sprosta nawet najbardziej skomplikowanym naprawom i serwisom. Wszystko za sprawą zespołu doświadczonych specjalistów, który potrafi sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Niezależnie od tego, czy problem dotyczy klimatyzacji czy innego elementu samochodu, profesjonaliści z Auto Serwisu Szymik są przygotowani, by zaoferować najlepsze rozwiązania. Wszystko po to, by klienci mogli wrócić na drogę jak najprędzej i cieszyć się komfortową podróżą.

Aby skontaktować się z firmą, wystarczy zadzwonić pod numer +48 884 771 556. Klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalne usługi, ale również którąkolwiek pomoc czy doradztwo z zakresu napraw i konserwacji samochodów. Bez względu na to, czy problem wydaje się błahy, czy bardzo skomplikowany, zespół Auto Serwisu Szymik jest gotowy, by sprostać wyzwaniu.

Adres: Grunwaldzka 77b, 41-819 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji

Lokalizacja:

Leave a Reply