• Home
  • Zabrze
  • PBC Mercedes-Benz Truck & trailer service – Zabrze

PBC Mercedes-Benz Truck & trailer service – Zabrze

PBC Mercedes-Benz Truck & trailer service - Zabrze

PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service jest cenionym serwisem samochodowym, znajdującym się w Zabrzu. Zlokalizowany pod adresem Kasprowicza 5, ta firma specjalizuje się w obsłudze samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Firma dostępna jest pod numerem telefonu: +48 539 790 270 i posiada pozytywne opinie, otrzymując średnią ocenę 5 na 5, na podstawie komentarzy trzynastu klientów.

Głównym celem PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service jest dostarczanie najwyższej jakości usług, ukierunkowanych na potrzeby klientów. Zespół ekspertów z serwisu PBC, posiadający kompleksową wiedzę na temat technologii i konstrukcji samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, zarówno pod względem skomplikowanych napraw jak i bieżącej konserwacji.

Firma jest otwarta sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w soboty od 8:00 do 13:00. PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service stawia na dostępność i wygodę swoich klientów. W niedzielę serwis jest nieczynny.

Co więcej, na stronie internetowej https://www.pbcservice.pl/, znajdują się szczegółowe informacje na temat firmy i oferowanych usług, co umożliwia klientom uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat serwisu, jego oferty oraz dokonanie kontaktu bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Podsumowując, PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service to miejsce, w którym każdy właściciel samochodu ciężarowego Mercedes-Benz znajdzie profesjonalną obsługę, terminowe realizacje zleceń i kompetentną pomoc. Jeżeli poszukujesz warsztatu z doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, jest to miejsce, do którego warto się udać.

Adres: Kasprowicza 5, 41-803 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply