LEM-MET AUTO SERWIS – Zabrze

LEM-MET AUTO SERWIS - Zabrze

LEM-MET AUTO SERWIS jest profesjonalnym warsztatem samochodowym ulokowanym w mieście Zabrze, przy Hagera 17, PRZY STACJI KONTROLI POJAZDÓW. To znana i ceniona firma serwisująca samochody, a także prowadząca działalność w zakresie serwisu klimatyzacji oraz wulkanizacji. Doceniana jest zaś nie tylko za swoją wszechstronność, ale również za specjalizację w markach, takich jak Mercedes.

Zaufanie klientów zakładowi warsztatowemu LEM-MET AUTO SERWIS potwierdzają liczne pozytywne opinie. Firma może pochwalić się wysoką oceną 4,9 na 5 punktów, przy czym ocena ta jest efektem komentarzy aż 181 osób. Taki wynik świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez firmę usług oraz o zaangażowaniu jej pracowników.

Doskonała lokalizacja serwisu gwarantuje łatwy dojazd dla klientów z różnych części miasta. Firma jest dostępna dla klientów przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Dodatkowo LEM-MET AUTO SERWIS udostępnia kontakt telefoniczny myśląc o tym, aby umożliwić klientom szybkie i wygodne umawianie terminów – nr tel. +48 600 091 826.

LEM-MET AUTO SERWIS gwarantuje pełne wsparcie dla swoich klientów, zarówno podczas regularnych przeglądów technicznych, jak i w sytuacjach awaryjnych. Wszystko to jest możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi, który tworzy zespół specjalistów na najwyższym poziomie. Dzięki ich doświadczeniu oraz umiejętnościom, wszelkie usługi serwisowe i naprawcze są realizowane szybko i sprawnie, a samochody klientów są zawsze w dobrych rękach.

Znajdujący się na stronie dobrymechanik.pl, rankingu mechanicznym, LEM-MET AUTO SERWIS jest jednym z najwyżej ocenianych warsztatów samochodowych w Zabrzu. Wyróżnia go montaż oraz serwis klimatyzacji samochodowej, wulkanizacja, profesjonalne mechanika pojazdowa oraz obsługa pojazdów specjalizowanych marek, takich jak Mercedes. Wszystko to składa się na stronę sukcesu LEM-MET AUTO SERWIS.

Adres: PRZY STACJI KONTROLI POJAZDÓW, Hagera 17, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-18:00
wtorek:07:00-18:00
środa:07:00-18:00
czwartek:07:00-18:00
piątek:07:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply