• Home
  • Rzeszów
  • Serwis Samochodowy Hoffman – regeneracja Turbosprężarek i Wtryskiwaczy Bosch Serwis – Rzeszów

Serwis Samochodowy Hoffman – regeneracja Turbosprężarek i Wtryskiwaczy Bosch Serwis – Rzeszów

Serwis Samochodowy Hoffman - regeneracja Turbosprężarek i Wtryskiwaczy Bosch Serwis - Rzeszów

Serwis Samochodowy Hoffman to zaufany warsztat samochodowy zlokalizowany w Rzeszowie, przy Alei Armii Krajowej 20. Długoletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza techniczna sprawiają, że jest to renomowany serwis mercedesa na Podkarpaciu. Firma nie tylko naprawia i serwisuje samochody osobowe i ciężarowe, ale także oferuje usługi serwisowania sprzętu rolniczego. Szczególnej uwadze rekomendujemy ich wyspecjalizowany serwis silników Diesla.

W szczególności Serwis Samochodowy Hoffman specjalizuje się w regeneracji Turbosprężarek i Wtryskiwaczy. Ich profesjonalna ekipa jest w stanie zarówno naprawić, jak i zregenerować pompy wtryskowe, wtryskiwacze, turbosprężarki, turbiny, pompy wtryskowe, wtryski. Współpracują przy tym z tak znaną firmą jak Bosch, co jeszcze bardziej potwierdza ich solidność oraz wysoki standard usług.

W przypadku problemów z klimatyzacją w samochodzie, można również skorzystać z usług Serwisu. Firma oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji, w tym wymianę filtrów, odgrzybianie oraz uzupełnianie czynnika. Kontakt z firmą to sama przyjemność dzięki kameralnej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: +48 17 857 77 51.

Ten warsztat samochodowy cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Na podstawie 266 ocen średnia ocena firmy wynosi 4,3 w skali 1-5. Serwis Samochodowy Hoffman jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, natomiast w soboty i niedziele jest zamknięty.

Zdecydowanie warto skorzystać z usług firmy Hoffman. Wyspecjalizowany serwis, doskonały kontakt z klientem i zaangażowanie pracowników sprawia, że jest to jedno z najlepszych miejsc na Podkarpaciu, gdzie możemy oddać naszego mercedesa w dobre ręce.

Adres: Aleja Armii Krajowej 20, 35-307 Rzeszów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Serwis silników Diesla, Serwis sprzętu rolniczego, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply