Auto Klinika S.C. warsztat samochodowy i stacja kontroli pojazdów – Siemianowice Śląskie

Auto Klinika S.C. warsztat samochodowy i stacja kontroli pojazdów - Siemianowice Śląskie

Auto Klinika S.C to wielofunkcyjna firma znajdująca się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Kapicy 10. Jest to przede wszystkim warsztat samochodowy oferujący szeroki zakres usług, od napraw mechanicznych, poprzez montaż i obsługę instalacji gazowych, aż po serwis opon. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, o czym świadczy ocena na poziomie 4,1 na 5 punktów, wystawiona przez aż 557 osób.

Jednym z dodatkowych atutów Auto Kliniki S.C. jest stacja kontroli pojazdów. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnej i rzetelnej kontroli stanu technicznego swojego pojazdu. Dzięki temu mają pewność, że ich samochód jest bezpieczny i spełnia wszystkie wymagane normy. Co więcej, pracownicy warsztatu służą fachową radą i pomagają w rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją samochodów.

Auto Klinika nie ogranicza się tylko do usług związanych z samochodami. W ofercie firmy znajduje się również wypożyczalnia samochodów. Klienci mogą wynająć pojazdy różnych klas, począwszy od małych miejskich aut, na samochodach klasy premium kończąc. Dodatkowo oferta wynajmu jest elastyczna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Auto Klinika S.C. oferuje również usługi agencji ubezpieczeniowej. Specjaliści z firmy pomagają w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00, natomiast w sobotę firma jest czynna od 08:00 do 14:00. Obsługa klienta cechuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem. To pozwala na budowanie długofalowych relacji z klientami, którzy doceniają to, lądując Auto Klinikę S.C. bardzo wysoko w rankingu firm świadczących tego typu usługi. Kontakt z firmą jest możliwy pod numerem telefonu +48 798 796 896.

Adres: Kapicy 10, 41-100 Siemianowice Śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-20:00
wtorek:08:00-20:00
środa:08:00-20:00
czwartek:08:00-20:00
piątek:08:00-20:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Stacja kontroli pojazdów, Wypożyczalnia samochodów, Agencja ubezpieczeniowa, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply