AUTO SERWIS BOLEK MICHEASZ – Jaworzno

AUTO SERWIS BOLEK MICHEASZ - Jaworzno

AUTO SERWIS BOLEK MICHEASZ to zaufany serwis samochodowy specjalizujący się w różnych dziedzinach automechaniki. Lokalizowany jest przy ulicy Józefa Wybickiego 41, w mieście Jaworzno. Przyciąga klientów wysokim profesjonalizmem i bogatym doświadczeniem gromadzonym przez lata działalności. Wykorzystując technologie najnowszej generacji, firma jest w stanie podjąć się każdego wyzwania związanego z samochodami osobowymi, dostawczymi i innymi.

Jednym z kluczowych obszarów specjalizacji firmy jest serwis klimatyzacji. Zespół doświadczonych mechaników zdobył zaufanie wielu klientów dzięki rzetelnemu podejściu do pracy. Reputacja firmy opiera się na solidności, dokładności i ciągłym dążeniu do doskonałości. Klienci mogą liczyć na jak najwyższy poziom obsługi, a dzięki systematycznym szkoleniom pracowników, serwis jest w stanie poradzić sobie z najnowszymi technologiami montowanych w samochodach.

Wymiana oleju jest kolejnym z usług oferowanych przez AUTO SERWIS BOLEK MICHEASZ. Mechanicy dokładnie analizują potrzeby każdego pojazdu, zawsze dobierając odpowiedni olej. Skrupulatnie podchodzą do każdego zadania, dbając o szczegółowość i dokładność. Wszystko to sprawia, że klienci wracają do nich z pełnym zaufaniem.

Interesującą propozycją jest również wynajem samochodu z kierowcą. Taka usługa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią komfort i profesjonalizm. Firma gwarantuje nie tylko wysoką jakość pojazdów, ale także profesjonalizm i dyskrecję kierowców. Pod numerem telefonu +48 601 785 949 klienci mogą uzyskać więcej informacji na ten temat.

AUTO SERWIS BOLEK MICHEASZ cieszy się znakomitą opinią wśród użytkowników, co potwierdza średnia ocena 4,8 na 5 punktów, wystawiona przez 65 oceniających. W godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, zespół specjalistów jest do dyspozacji każdego klienta, dając gwarancję rzetelnej, profesjonalnej obsługi. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty.

Adres: Józefa Wybickiego 41, 43-603 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Wynajem samochodu z kierowcą, Wymiana oleju

Lokalizacja:

Leave a Reply