• Home
  • Jaworzno
  • AUTOFIKO SERWIS PREMIO OSKP MYJNIA FORD TRUCKS Jaworzno – Jaworzno

AUTOFIKO SERWIS PREMIO OSKP MYJNIA FORD TRUCKS Jaworzno – Jaworzno

AUTOFIKO SERWIS PREMIO OSKP MYJNIA FORD TRUCKS Jaworzno - Jaworzno

AUTOFIKO to renomowany serwis samochodów ciężarowych, znajdujący się w centrum Jaworzna, przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 2a. Poza serwisem samochodów ciężarowych, firma oferuje również szereg innych usług motoryzacyjnych, między innymi wynajem samochodu z kierowcą czy stację kontroli pojazdów. Wspomnieć należy również o myjni samochodowej, którą cechuje profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Dostępny jest numer telefonu do bezpośredniego kontaktu, +48 731 303 303.

Godziny otwarcia AUTOFIKO są wyjątkowo dogodne dla klientów – firma działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, natomiast w soboty od 7:00 do 15:00. Niedziele są jedynym dniem w tygodniu, kiedy firma jest nieczynna. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów – świadczy o tym bardzo wysoka średnia ocena 4,5 na 5, przy czym ocenę tę wystawiło aż 692 osób.

Jaworzno jest miastem, gdzie AUTOFIKO umieściło swoją siedzibę – miejscem to cieszy się dużym uznaniem, co jest zasługą między innymi profesjonalnej obsługi, dogodnych godzin otwarcia, a także szerokiej gamy usług. Nie bez znaczenia jest także łatwość dostępu do serwisu – jego lokalizacja w centrum Jaworzna sprawia, że klientom łatwo jest znaleźć drogę do serwisu.

Firma, jak wskazuje jej strona internetowa, koncentruje się na międzynarodowym i krajowym transporcie pojazdów. Oprócz tego wachlarza usług, AUTOFIKO oferuje również serwis samochodów osobowych oraz serwis hydrauliki. Jest także dealerem samochodów ciężarowych marki Ford Trucks.

Dodatkowe informacje z Google świadczą o wysokiej pozycji AUTOFIKO w organicznych wynikach wyszukiwania. Firma zajmuje czołowe miejsca na liście, co jest dowodem na jej silną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Znalezienie informacji o firmie jest łatwe, a liczba wyników wyszukiwania, 112, potwierdza duże zainteresowanie usługami firmy.

Adres: Juliana Ursyna Niemcewicza 2a, 43-600 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:06:00-22:00
wtorek:06:00-22:00
środa:06:00-22:00
czwartek:06:00-22:00
piątek:06:00-22:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Stacja kontroli pojazdów, Wynajem samochodu z kierowcą, Myjnia samochodowa, Usługa transportowa, Dealer samochodów ciężarowych, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply