• Home
  • Jaworzno
  • Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa – Jaworzno

Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa – Jaworzno

Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa - Jaworzno

Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa to cenione centrum serwisowe znajdujące się na Szczakowskiej 96 w mieście Jaworzno. Zlokalizowane jest na terenie jednego z największych miast w województwie śląskim, którym jest Jaworzno. Specjalizuje się w obszarze mechaniki pojazdowej, konkretnie w zakresie napraw i serwisu samochodów marki Mercedes. Istotnymi elementami działalności tego zakładu są również usługi diagnostyczne oraz konserwacyjne dla wszelkiego rodzaju pojazdów.

Firma Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa dysponuje wykwalifikowanym personelem oraz nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybkie i precyzyjne przeprowadzanie napraw, serwisów oraz badań technicznych. Niezależnie od rodzaju usługi, czy to jest naprawa bieżąca, serwis okresowy czy also diagnoza techniczna, personel zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość.

Ważnym aspektem działalności firmy jest zadowolenie klienta. Firma posiada wysoką ocenę na skali 1-5, uzyskaną od 58 klientów. Średnia ocena wynosi 4,7 co jest doskonałym wynikiem i potwierdza, że usługi oferowane przez firmę Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa są na najwyższym poziomie.

Godziny otwarcia firmy to 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele firma jest zamknięta. Jeżeli klienci mają pytania, bądź chcą umówić termin usługi mogą skontaktować się bezpośrednio poprzez kontakt telefoniczny. Numer telefonu do firmy to +48 604 877 026.

Z zakładem Strzelski Ryszard. Mechanika pojazdowa można skontaktować się nie tylko telefonicznie, ale również może odwiedzić firmę bezpośrednio w Jaworznie przy ulicy Szczakowska 96. Wszyscy zainteresowani wysokiej jakości usługami serwisowymi, będą przyjmowani z pełnym profesjonalizmem i gotowością do służenia pomocy w każdej sytuacji związanej z pojazdami marki Mercedes.

Adres: Szczakowska 96, 43-600 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply