Moto-Technika Wojciech Zieliński – Jaworzno

Moto-Technika Wojciech Zieliński - Jaworzno

Moto-Technika Wojciech Zieliński to godna uwagi firma mechaniki samochodowej, zlokalizowana w Jaworznie, przy ulicy Wolnej 6. To profesjonalny warsztat samochodowy z wieloletnią historią, swoje początki notuje bowiem już od lat 90-tych XX wieku. Początkowo zajmował się wytwarzaniem części zamiennych i akcesorii do samochodów, jednak z czasem poszerzył swoją działalność o pełne spektrum usług mechaniki samochodowej. Moto-Technika to firma, która stale się rozwija, dostosowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów.

Jako mechanik samochodowy, Moto-Technika Wojciech Zieliński zdobył zaufanie wielu klientów, którzy docenili jego profesjonalizm i zaangażowanie. Ocena 4,3 na podstawie 60 opinii świadczy o wysokiej jakości usług. Klienci chwalą firmę za rzetelność, terminowość i przystępne ceny. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w sobotę od 9:00 do 13:00, natomiast w niedziele firma jest zamknięta.

Kontakt z firmą Moto-Technika Wojciech Zieliński jest możliwy poprzez podany na stronie numer telefonu +48 601 411 790. Pracownicy firmy służą pomocą i udzielają wszelkich niezbędnych informacji dotyczących oferty oraz procesu realizacji zlecenia. Firma jest zawsze otwarta na potrzeby klientów, stawiając na pierwszym miejscu ich satysfakcję i zadowolenie.

Do usług oferowanych przez Moto-Technikę Wojciech Zieliński należy między innymi: diagnostyka komputerowa silnika, naprawa układu hamulcowego, wymiana olejów i filtrów w silnikach, skrzyniach oraz podzespołach. Zakres usług obejmuje również realizację instalacji LPG i oferuje diagnostykę oraz chiptuning, aby zapewnić swoim klientom pełny komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Zatem jeśli szukasz profesjonalnej obsługi w zakresie mechaniki samochodowej, Moto-Technika Wojciech Zieliński jest doskonałym wyborem. Doskonała lokalizacja w Jaworznie, doświadczenie oraz doskonałe opinie klientów to najważniejsze zalety tej firmy. Niezależnie od problemu, z którym się zgłaszasz, możesz mieć pewność, że zostaniesz obsłużony rzetelnie i profesjonalnie.

Adres: Wolna 6, 43-603 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:09:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply