• Home
  • Tarnów
  • AUTO SERWIS POŁEĆ Mechanik Samochodowy Tarnów Serwis Klimatyzacji – Tarnów

AUTO SERWIS POŁEĆ Mechanik Samochodowy Tarnów Serwis Klimatyzacji – Tarnów

AUTO SERWIS POŁEĆ Mechanik Samochodowy Tarnów Serwis Klimatyzacji - Tarnów

AUTO SERWIS POŁEĆ jest renomowanym warsztatem samochodowym z siedzibą w Tarnowie. Specjalizuje się w szerokim zakresie usług motoryzacyjnych, w tym serwisie klimatyzacji, naprawie samochodów, wynajmie samochodu z kierowcą, serwisie silników Diesla, serwisie motocykli oraz wulkanizacji. Znajduje się na ulicy Braci Saków 11, 33-100 Tarnów. Swoją działalność prowadzi skutecznie i niezawodnie już od wielu lat, zdobywając zaufanie wielu klientów w całym regionie.

Położenie oraz lokalizacja warsztatu są niezwykle korzystne dla klientów z Tarnowa i okolic – blisko centrum miasta, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji dla tych, którzy muszą szybko dotrzeć na miejsce. Wizyta w AUTO SERWIS POŁEĆ to więcej niż spotkanie z mechanikiem – to spotkanie z prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Dodatkowym atutem firmy jest profesjonalizm i fachowość pracowników. Mechanicy samochodowi z AUTO SERWIS POŁEĆ to profesjonaliści, którzy sprawnie i rzetelnie wykonują swoją pracę, niezależnie od stopnia złożoności zlecenia. Badania przeprowadzone przez Klientów dowodzą, że satysfakcja z usług jest na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza średnia ocena na poziomie 4,4 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez 54 oceniających.

Godziny otwarcia warsztatu są dostosowane do potrzeb klientów – od poniedziałku do piątku warsztat czynny jest od godziny 9:00 do 19:00, a w soboty od 9:00 do 16:00. Niedziele są dniem wolnym od pracy. Telefon kontaktowy do warsztatu to +48 501 207 242.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe atuty, AUTO SERWIS POŁEĆ to miejsce godne polecenia każdemu posiadaczowi samochodu, który ceni sobie jakość, szybkość i niezawodność oferowanych usług. Odwiedzanie tego warsztatu to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach.

Adres: Braci Saków 11, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-19:00
wtorek:09:00-19:00
środa:09:00-19:00
czwartek:09:00-19:00
piątek:09:00-19:00
sobota:09:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Warsztat samochodowy, Wynajem samochodu z kierowcą, Serwis silników Diesla, Serwis motocykli, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply