Tarland Bosch Car Service – Tarnów

Tarland Bosch Car Service - Tarnów

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Tarland Bosch Car Service, która mieści się w malowniczym Tarnowie przy ul. Klikowskiej 101C. Jest to firma, która pochwalić się może zarówno wysoką jakością świadczonych usług, jak i zadowoleniem klientów, co potwierdza średnia ocena 4,1 na 5 punktów, wystawiona przez 151 osób. Działa ona na rynku motoryzacyjnym jako autoryzowany serwis Bosch, oferując profesjonalną i kompleksową obsługę samochodów wszystkich marek.

Godziny otwarcia serwisu Tarland Bosch Car Service są elastyczne i dostosowane do potrzeb klientów. Od poniedziałku do piątku zakład czynny jest od 7:00 do 17:00, zaś w soboty klientów obsługiwanych jest w godzinach 8:00-12:00. W niedziele firma jest nieczynna. Zapytania oraz umówienie wizyt można dokonywać pod podanym numerem telefonu: +48 14 625 95 25.

Oferta firmy jest niezwykle bogata i kompleksowa. Zakres usług obejmuje nie tylko profesjonalny warsztat samochodowy, ale również serwis klimatyzacji, pracę elektryka samochodowego, sklep z akumulatorami oraz wynajem samochodu z kierowcą. Mechanika samochodowa zawiera także wymianę oleju oraz szereg innych usług właściwych dla tego typu zakładów.

Strona internetowa firmy https://tarland.bosch-service.pl/pl zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty oraz dane kontaktowe. Przejrzysta i intuicyjna strona pozwala na łatwe dotarcie do wszelkich istotnych informacji oraz wygodne skontaktowanie się w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań czy wątpliwości.

Tarland Bosch Car Service to firma, której misją jest kompleksowa i profesjonalna obsługa samochodowa. Zaufanie wielu klientów, potwierdzone wysoką oceną oraz miejscem, które firma zajmuje w organicznych wynikach wyszukiwania Google, świadczą o jej renomie i profesjonalizmie. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy.

Adres: Klikowska 101C, 33-102 Tarnów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:08:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep z akumulatorami, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju

Lokalizacja:

Leave a Reply