Auto Elektryk – Wałbrzych

Auto Elektryk - Wałbrzych

Auto Elektryk to renomowany warsztat samochodowy usytuowany w sercu Wałbrzycha, na ulicy Piotra Wysockiego 27C. Specjalizuje się w naprawach, konserwacji i serwisowaniu samochodów marki Mercedes. Zdobyte doświadczenie i głęboka wiedza sprawiają, iż warsztat cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Warsztat był oceniony na 4,2 punktów przez 129 klientów, co jest potwierdzeniem niezawodności i profesjonalizmu w świadczeniu usług autoelektrycznych.

Otwarty w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku, Auto Elektryk dostosowuje się do potrzeb swoich klientów, umożliwiając naprawę pojazdów w dogodnym dla nich czasie. W weekendy warsztat jest zamknięty, dając swoim specjalistom czas na regenerację i przywrócenie energii do dalszego świadczenia wysokiej jakości usług.

Klienci mogą bezpośrednio kontaktować się z firmą dzwoniąc na numer +48 74 842 93 28. Doskonała kompetencja obsługi klienta, zarówno telefonicznej, jak i bezpośredniej, jest jednym z wielu atutów warsztatu. Klientów zaskoczy nie tylko profesjonalizm, ale i sympatyczne podejście pracowników na każdym etapie obsługi.

Auto Elektryk jest firmą, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości serwisu dla vehikułów marki Mercedes, położony w jednym z największych miast Dolnego Śląska, Wałbrzychu. Specjalistyczna wiedza personelu, nowoczesny sprzęt, oraz wybitna obsługa klienta przekładają się na lokalną renomę i szeroką bazę zadowolonych klientów.

Podsumowując, warsztat Auto Elektryk to miejsce, gdzie każdy właściciel samochodu Mercedes znajdzie kompetentną pomoc i profesjonalną obsługę. Doświadczony zespół specjalistów, elastyczne godziny pracy i lokalizacja w centrach Wałbrzycha czynią z tego warsztatu idealne miejsce do serwisowania swojego pojazdu.

Adres: Piotra Wysockiego 27C, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: