ITL Mechanika Pojazdowa – Wałbrzych

ITL Mechanika Pojazdowa - Wałbrzych

ITL Mechanika Pojazdowa to uznany i rekomendowany warsztat samochodowy mieści się na Kasztanowej 4A w Wałbrzychu. Firma, od wielu lat dostarcza klientom z całego regionu usługi na najwyższym poziomie, specjalizując się w serwisie marki Mercedes. Profesjonalizm, zaangażowanie i nieustanny rozwój sprawiły, że warsztat zyskał szerokie grono zadowolonych klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Warsztat ITL Mechanika Pojazdowa to wyposażone w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, a jego kluczowi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu, każde auto jest traktowane indywidualnie, a problemy są szybko i skutecznie rozwiązane. Przyjmując do serwisu pojazd, klient ma pewność, że będzie on obsłużony przez specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Firma zdobyła imponującą ocenę 4,8 na 5 na podstawie 165 opinii, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Godziny otwarcia warsztatu to 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy warsztat jest zamknięty. Możliwość kontaktu z warsztatem oferuje numer telefonu +48 74 842 50 95.

Swoją renomę firma ITL Mechanika Pojazdowa buduje na rzetelności, terminowości oraz otwartości na potrzeby klienta. Znakomicie dobrane zaplecze, najwyższej klasy ekipa mechaników i stale aktualizowany park maszynowy to czynniki, które każdego dnia składają się na sukces tej firmy. Dzięki temu, każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usług warsztatu może mieć pewność, że jego samochód trafi w ręce prawdziwych profesjonalistów.

Podsumowując, ITL Mechanika Pojazdowa to solidny, godny polecenia warsztat samochodowy. Miejsce, gdzie doświadczenie, wiedza i najwyższej jakości sprzęt łączą się w spójną całość, gwarantując kompleksową obsługę na każdym etapie. Wizyta w tym warsztacie to gwarancja zadowolenia i poczucia, że nasze auto jest w najlepszych rękach.

Adres: Kasztanowa 4A, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: