Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. – Warszawa

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. jest oficjalnym dealerem marki Mercedes-Benz, z siedzibą w stolicy Polski, Warszawie. Znajduje się pod adresem Daimlera 1, 02-460 Warszawa. Firma wyspecjalizowana jest w sprzedaży nowych, demonstracyjnych i używanych samochodów marki Mercedes-Benz. Działalność firmy obejmuje zarówno sprzedaż samochodów osobowych jak i dostawczych, kierując swoje usługi do szerokiego spektrum klientów.

Reputacja marki Mercedes-Benz, którą firma reprezentuje, gwarantuje wysoką jakość oferowanych samochodów. Pracownicy salonu, doskonale znający specyfikę produktów, chętnie doradzają w wyborze odpowiedniego modelu zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami klientów. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 16:00, natomiast w niedziele jest zamknięty. Każdy zainteresowany może skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 22 312 70 00.

Zgodnie z informacjami zebranymi w internecie, Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. oferuje również usługi serwisowe. W przypadku awarii, konieczności przeglądu, wymiany części, a także modyfikacji pojazdów, klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. Serwis Mercedes-Benz to gwarancja najwyższego poziomu obsługi, dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz przeszkolony personel.

Firma posiada dobre recenzje na największych portalach internetowych z ocenami, uzyskując średnią ocenę 3,6 w skali 1-5 od 1926 oceniających. Aktywność Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. jest również zauważalna w internecie, firma posiada stronę internetową – www.warszawa.mercedes-benz.pl, na której klienci mogą znaleźć informacje o aktualnej ofercie samochodów, promocjach oraz akcesoriach i kolekcji Mercedes-Benz.

Niezależnie czy jest to zakup auta, czy korzystanie z usług serwisowych, Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. gwarantuje spersonalizowane podejście do każdego klienta. Firma konsekwentnie realizuje swoją misję, dążąc do utrzymania najwyższych standardów obsługi klienta, które są synonimem marki, której jest oficjalnym dealerem.

Adres: Daimlera 1, 02-460 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-19:00
wtorek:09:00-19:00
środa:09:00-19:00
czwartek:09:00-19:00
piątek:09:00-19:00
sobota:10:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Salon samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply