• Home
  • Warszawa
  • Nezależny serwis Porsche, Mercedes, Audi, VW, BMW – Warszawa

Nezależny serwis Porsche, Mercedes, Audi, VW, BMW – Warszawa

Nezależny serwis Porsche, Mercedes, Audi, VW, BMW - Warszawa

Umiejscowiony w stolicy Polski, Warszawie, Nezależny serwis Porsche, Mercedes, Audi, VW, BMW jest renomowanym warsztatem samochodowym, specjalizującym się w naprawie i serwisowaniu pojazdów premium. Firma jest zlokalizowana przy ul. Białołęckiej 224, 03-253 Warszawa, gdzie jej doświadczony zespół mechaników i elektryków samochodowych oferuje najwyższą jakość usług. Warunki lokalowe oraz wysoki standard zajęć sprawiają, że warto skierować tu swój samochód.

Zdobywając firmę ocenę \4,4 na 5 punktów, na podstawie 14 ocen, serwis zdobywa zaufanie klientów, którzy regularnie korzystają z jego usług. Zespół fachowców świadczy szeroki zakres usług, który obejmuje zarówno serwis mechaniczny, jak i naprawy elektryczne, dostosowane do specyfiki każdego pojazdu. Ich przemyślana strategia oraz zaangażowanie w każdym projekcie przekłada się na doskonałe wyniki.

Zapewniając klientom wygodę i przystępność, serwis oferuje elastyczne godziny otwarcia od poniedziałku do piątku (08:00-17:00), pozwalając na łatwe zorganizowanie naprawy lub przeglądu pojazdu. Należy jednak pamiętać, że placówka jest zamknięta w soboty i niedziele.

Kontakt z serwisem jest możliwy pod numerem telefonu +48 531 420 002, gdzie profesjonalna kadra służy pomocą i radą na każdym etapie naprawy. Chociaż warsztat nie posiada aktywnej strony na Google, utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta jest dla nich priorytetem.

Nezależny serwis Porsche, Mercedes, Audi, VW, BMW to miejsce, gdzie doświadczenie łączy się z zaangażowaniem, a klient i jego potrzeby są zawsze na pierwszym planie. Wybór tego serwisu to gwarancja profesjonalizmu i najlepszej jakości usług w Warszawie.

Adres: Ul. Białołęcka 224, 03-253 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Elektryk samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply