• Home
  • Wieszowa
  • Waldhof Bosch Car service – Serwis Samochodowy – Mechanika pojazdowa – Wieszowa

Waldhof Bosch Car service – Serwis Samochodowy – Mechanika pojazdowa – Wieszowa

Waldhof Bosch Car service - Serwis Samochodowy - Mechanika pojazdowa - Wieszowa

Waldhof Bosch Car service jest renomowanym serwisem samochodowym mieszczącym się w Wieszowie, przy ulicy Bytomskiej 2a. Jako część szczycącej się wieloletnią tradycją sieci Bosch Car Service, gwarantuje klientom profesjonalizm oraz wysoki standard oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnia kompleksowe naprawy aut wszystkich marek, zarówno na gwarancji, jak i po niej. Od 2019 roku jest częścią sieci Bosch Car Service, co potwierdza autoryzację i daje klientom pewność co do jakości świadczonych usług.

Nie tylko naprawy samochodowe wchodzą w zakres usług Waldhof Bosch Car service. To także serwis klimatyzacji, serwis elektryczny oraz sklep samochodowy. Warsztat oferuje wymianę oleju, wulkanizację i mechanikę pojazdową, a także sprawdza auta na stacji kontroli pojazdów i sprzedaje akumulatory do różnych modeli samochodów. Doskonale wykwalifikowany zespół mechaników posługuje się nowoczesnymi narzędziami i technologią, aby zapewnić pojazdom najlepsze możliwe traktowanie.

Uznanie klientów dla Waldhof Bosch Car service wyraźnie widać w liczbie opinii pozostawionych przez klientów. Firma zdobyła ocenę 4,4 na 5 na podstawie 175 recenzji, co wskazuje na wysoki poziom zadowolenia klientów. Można również skontaktować się z firmą bezpośrednio pod numerem telefonu +48 32 666 44 04.

Godziny otwarcia Waldhof Bosch Car service to od 08:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty warsztat jest czynny od 08:00 do 14:00, umożliwiając klientom dostarczenie swoich samochodów do sprawdzenia i naprawy także w soboty. Na stronie internetowej serwisu można znaleźć wiele przydatnych informacji, a także skorzystać z interaktywnej mapy, aby znaleźć najłatwiejszy sposób na dotarcie do warsztatu.

Posiadacze samochodów korzystający z usług Waldhof Bosch Car service mogą korzystać z aplikacji „Auto Planer” dostępnej do pobrania na systemy Google Play lub IOS App Store. Aplikacja ma na celu ułatwienie organizacji serwisu samochodu, a także przypomnienie o potrzebie przeglądu technicznego czy wizyty w warsztacie.

Adres: Bytomska 2a, 42-672 Wieszowa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Sklep z akumulatorami, Stacja kontroli pojazdów, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply