• Home
  • Zabrze
  • Mechanika pojazdowa i transport Wiesław Lusa – Zabrze

Mechanika pojazdowa i transport Wiesław Lusa – Zabrze

Mechanika pojazdowa i transport Wiesław Lusa - Zabrze

Mechanika pojazdowa i transport Wiesław Lusa to ceniona firma zlokalizowana w „sercu Śląska”, w mieście Zabrze. Dysponując adresem przy ulicy Bolesława Chrobrego 2a, 41-803 Zabrze, prężnie działa w branży motoryzacyjnej. Rozpoznawalna jest nie tylko w lokalnym otoczeniu, ale i poza granicami miasta. Specjalizuje się w szeregu usług związanych z mechaniką pojazdową, to gotowy serwis „wszystko dla twojego samochodu”, obejmujący obszar od zwykłej wymiany oleju, przez kompleksową mechanikę nadwozia, aż po serwis klimatyzacji i wulkanizację. Doświadczenie i wykwalifikowany zespół to znak rozpoznawczy tej firmy.

Punktem kontaktowym dla klientów jest numer +48 739 200 767. Dzięki temu, klienci mogą bezpośrednio, w prosty i szybki sposób dokonać umówienia wizyty lub konsultować ewentualne problemy z pojazdem. Godziny otwarcia firmy są dogodne dla klientów, od poniedziałku do piątku funkcjonuje ona między 8:00 a 16:00, natomiast w soboty do 13:00. W niedziele firma jest zawsze zamknięta.

Firma jest ceniona przez klientów, doceniana za profesjonalizm, terminowość i kompleksowość usług. W skali 1 do 5, firma zdobywa na swoich usługach aż 4,5 punkta, a opinię tę wyraziło już 55 użytkowników. Firma o takiej reputacji, w oparciu o kompetentny zespół, jest gwarantem doskonałej jakości świadczonych usług.

Wiesław Lusa, prowadząc swój biznes, stawia na ciągły rozwój, innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych usług. To właśnie mechanika pojazdowa, serwis klimatyzacji, mechanika nadwozia, elektryka samochodowa, serwis silników diesla, wymiana oleju czy wulkanizacja to obszary, na których firma jest ekspertem. Wszystko to sprawia, że klienci firmy są zawsze zadowoleni.

Podsumowując, Mechanika pojazdowa i transport Wiesław Lusa to firma godna zaufania, ceniona zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy. Szeroki zakres oferowanych usług, wysoko oceniany przez klientów i godziny otwarcia dostosowane do potrzeb klientów, to wszystko sprawia, że warto skorzystać z usług tej firmy. Lokalizacja w Zabrzu to dodatkowy atut, ceniący za bliskość i łatwy dostęp.

Adres: Bolesława Chrobrego 2a, 41-803 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Mechanik samochodowy – nadwozia, Elektryk samochodowy, Serwis silników Diesla, Wymiana oleju, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply