Auto Klinika – Zabrze

Auto Klinika - Zabrze

Auto Klinika jest renomowanym warsztatem samochodowym położonym w miasteczku Zabrze. Duma się on obsługą pojazdów o najwyższych standardach. Auto Klinika to nie tylko warsztat samochodowy, ale także w pełni wyposażone centrum obsługi samochodów, które oferuje serwis klimatyzacji, blacharstwo samochodowe, usługi elektryka samochodowego, lakiernictwo samochodowe i wulkanizację. Znajduje się przy Zielonej 1, 41-800 Zabrze. Doświadczenie i wiedza, którą posiadają mechanicy w Auto Klinika, sprawiają, że są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających kierowców.

Godziny otwarcia Auto Kliniki są bardzo dogodne dla klientów. Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00, a w soboty od 09:00 do 14:00. Niedziele są dniem wolnym. Wszystkie te detale są starannie przemyślane, aby zapewnić jak największą wygodę dla klientów. Klienci mogą z łatwością skontaktować się z firmą, dzwoniąc na numer +48 516 547 935.

Mimo że Auto Klinika oferuje szeroki zakres usług, klienci najczęściej chwalą serwis Mercedesa. Specjaliści z Auto Klinika są wysoce wykwalifikowani i mają dużą wiedzę na temat najnowszych modeli Mercedesa, co czyni ich wiodącym serwisem Mercedesa w Zabrzu. Firma pokazuje, że jest zdecydowanie zorientowana na klienta poprzez zapewnienie szybkiego i wydajnego serwisu.

Wspierana przez silną reputację w branży, Auto Klinika ma ocenę 4,1 na 5 punktów, którą przypisuje 9 krytyków. Oceny odzwierciedlają jakość usług oferowanych przez warsztat. Opinie klientów świadczą o zaangażowaniu firmy w oferowanie rzetelnej i profesjonalnej obsługi klienta. Auto Klinika stawia na transparentność i uczciwość w swoich usługach.

Kierowcy z Zabrza i okolic, poszukujący doskonałej obsługi i doświadczonego personelu, będą zadowoleni z Auto Klinika. Wieloletnie doświadczenie i dedykacja firmy dla swojej pracy sprawiają, że jest to miejsce, do którego klienci wracają. Auto Klinika niesie ze sobą prawdziwą pasję do samochodów, a ich zatroskanie o każdy pojazd sprawia, że klienci czują się tu jak w domu.

Adres: Zielona 1, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-16:00
wtorek:09:00-16:00
środa:09:00-16:00
czwartek:09:00-16:00
piątek:09:00-16:00
sobota:09:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Elektryk samochodowy, Lakiernik samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply