Bus serwis felinczak – Włocławek

Bus serwis felinczak - Włocławek

Bus serwis Felinczak znajduje się na ulicy Wapiennej 4/6, 87-800 w pięknym mieście Włocławek. Jest to renomowana firma, specjalizująca się w serwisowaniu samochodów marki Mercedes. Z dumą służy mieszkańcom Włocławka i okolic, dostarczając usług najwyższej jakości. Firma może poszczycić się oceną 3.8, co świadczy o dużej satysfakcji klientów. Jakość usług jest powszechnie doceniana przez klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Godziny otwarcia serwisu są bardzo wygodne dla klientów. Bus serwis Felinczak jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 do 17:00, dając klientom dużo czasu na dostarczenie swojego pojazdu na przegląd lub naprawę. Należy jednak pamiętać, że serwis jest zamknięty w soboty i niedziele.

Zespół Bus serwis Felinczak zawsze jest gotowy służyć pomocą i doradztwem. Do kontaktu z nimi służy numer telefonu +48 607 605 475, gdzie kompetentny personel odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z serwisowaniem samochodów. To profesjonalny zespół, który zawsze stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu.

Mimo iż Bus serwis Felinczak specjalizuje się głównie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes, firma jest również znana jako sklep RTV. To kolejny dowód na uniwersalność i wszechstronność tej firmy. Oprócz serwisowania samochodów, klienci mają tu również możliwość nabycia różnego typu sprzętu RTV.

Głównym celem Bus serwis Felinczak jest zadowolenie klienta. Firma stara się stale podnosić jakość świadczonych usług i zaoferować klientom nie tylko profesjonalny serwis samochodów, ale i bogatą ofertę sprzętu RTV. Dzięki temu firma ma stałe miejsce na rynku i cieszy się uznaniem wśród mieszkańców Włocławka.

Adres: Wapienna 4/6, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep RTV

Lokalizacja:

Leave a Reply