MercedesG.pl EX-ARMY CARS – Włocławek

MercedesG.pl EX-ARMY CARS - Włocławek

MercedesG.pl EX-ARMY CARS jest znanym dealerem pojazdów mechanicznych z siedzibą na Grodzkiej 94, 87-800 Włocławek. Firma powstała z pasji do klasycznej motoryzacji i przez lata stała się jednym z czołowych graczy na rynku – początki działalności sięgają roku 1989. Obszar specjalizacji to głównie pojazdy wojskowe marki Mercedes-Benz, szczególnie z linii G. Dla zainteresowanych, firma jest dostępna pod numerem telefonu: +48 607 054 418.

Dodatkowo, MercedesG.pl EX-ARMY CARS wyróżnia się szeroką ofertą regeneracji oraz sprzedaży części nowych i używanych. Firma jest częścią sieci Mercedes-Benz parts, dzięki czemu potrafi zaoferować nawet trudno dostępne części, dedykowane wyłącznie dla swoich klientów. Współpracując z MercedesG.pl EX-ARMY CARS, można oczekiwać pełnego wsparcia nie tylko w zakresie sprzedaży, ale również serwisu pojazdów.

Profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych usług znajdują odzwierciedlenie w ocenie na poziomie 4,8, wystawianej przez 20 klientów. Zadowolenie klientów jest dla firmy priorytetem, co jest widoczne w każdym aspekcie działalności. Pracownicy MercedesG.pl EX-ARMY CARS są zawsze gotowi, by pomóc i służyć radą, gwarantując komfort i satysfakcję z obsługi.

Dla osób, które chcą osobiście odwiedzić firmę, MercedesG.pl EX-ARMY CARS jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Niestety, firma jest nieczynna w weekendy. Firma zapewnia jednak możliwość kontaktu telefonicznego w wyznaczonych godzinach oraz przez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

MercedesG.pl EX-ARMY CARS, jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz, to znakomite miejsce dla miłośników klasycznej motoryzacji i profesjonalistów szukających niezawodnych, sprawdzonych pojazdów. Długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że MercedesG.pl EX-ARMY CARS jest liderem w swoim segmencie.

Adres: Grodzka 94, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-16:00
wtorek:09:00-16:00
środa:09:00-16:00
czwartek:09:00-16:00
piątek:09:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer pojazdów mechanicznych

Lokalizacja:

Leave a Reply