• Home
  • Bytom
  • Bosch Car Service Polmozbyt Bytom – Bytom

Bosch Car Service Polmozbyt Bytom – Bytom

Bosch Car Service Polmozbyt Bytom - Bytom

Bosch Car Service Polmozbyt Bytom, zlokalizowany pod adresem Adolfa Piątka 9a, 41-907 Bytom, to nowoczesny warsztat samochodowy, który oferuje kompleksowe usługi dla wszystkich marek samochodów. Firma ta jest renomowanym serwisem autoryzowanym przez Bosch, znaną markę specjalizującą się w technologii dla przemysłu motoryzacyjnego. Drużyna Polmozbyt Bytom składa się z wykwalifikowanych specjalistów, gotowych sprostać najróżniejszym wyzwaniom automobilowym.

Usługi oferowane przez Bosch Car Service Polmozbyt Bytom obejmują szeroki zakres prac, od serwisu klimatyzacji, poprzez blacharstwo i elektroinstalacje samochodowe, aż po rynek części samochodowych. Wieloletnie doświadczenie i dynamiczny rozwój, pozwalają firmie na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Można skorzystać również z takich usług jak montaż instalacji gazowych, wulkanizacja, a także serwis samochodów ciężarowych.

Klienci korzystający z usług Bosch Car Service Polmozbyt Bytom, doceniają zarówno jakość świadczonych usług, jak i profesjonalny kontakt ze strony personelu. Na podstawie 164 recenzji, firma otrzymała ocenę 4,2 na 5 możliwych punktów, co świadczy o wysokim poziomie satysfakcji klientów. Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:30, umożliwiając klientom elastyczne planowanie wizyt.

Firma Bosch Car Service Polmozbyt Bytom może pochwalić się dobrą obecnością online, z łatwo dostępną stroną internetową, zawierającą wszystkie niezbędne informacje dla potencjalnych i obecnych klientów. Na stronie można znaleźć cennik usług, mapę dojazdu, kontakt telefoniczny (+48 603 816 577) czy przegląd oferowanych usług

Miejsce to to nie tylko warsztat, ale również sklep z częściami samochodowymi, oferujący eksploatacyjne i akcesoria do popularnych samochodów. Marki takie jak BOSCH, SKF, VALEO i inne, są dostępne u Bosch Car Service Polmozbyt Bytom. To jeden z najbardziej kompleksowych adresów dla kierowców w Bytomiu, stawiając użytkowników samochodów na pierwszym miejscu.

Adres: Adolfa Piątka 9a, 41-907 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:30
wtorek:08:00-16:30
środa:08:00-16:30
czwartek:08:00-16:30
piątek:08:00-16:30
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Elektryk samochodowy, Rynek części samochodowych, Montaż instalacji gazowych, Wulkanizacja, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja: