• Home
  • Bytom
  • Dłu-Trans. FHU. Dłuski W. Spedycja Transport – Bytom

Dłu-Trans. FHU. Dłuski W. Spedycja Transport – Bytom

Dłu-Trans. FHU. Dłuski W. Spedycja Transport - Bytom

Dłu-Trans to renomowana firma działająca w branży motoryzacyjnej i transportowej, z siedzibą przy ul. Składowa 21, 41-902 Bytom. Założona i prowadzona przez Wiesława Dłuskiego, firma cieszy się znaczącym uznaniem wśród klientów, co potwierdza ocena na poziomie 4 na 5 punktów, wyrobiona na bazie opinii 6 oceniających.

Firma Dłu-Trans to przede wszystkim profesjonalny serwis samochodów ciężarowych. Wykwalifikowany zespół mechaników, korzystając z najnowszych technologii, zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Oprócz serwisu samochodów, firma oferuje także usługi w zakresie wulkanizacji, zawsze dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo swoich klientów.

Oprócz usług motoryzacyjnych, Dłu-Trans prowadzi także działalność w branży transportowej<. W swojej ofercie posiada fachowe i profesjonalne usługi transportowe na terenie Śląska oraz całego kraju. Firma oferuje indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, ustalając stawki transportu zgodnie z jego oczekiwaniami. Kontakt z firmą Dłu-Trans możliwy jest zarówno telefonicznie, poprzez numer +48 32 388 58 93, jak i mailowo. Firma zapewnia pełen profesjonalizm i szybkość odpowiedzi na zapytania klientów. Godziny otwarcia serwisu to od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 16:00. Weekendy są dniem wolnym od pracy.

Na stronie internetowej firmy, dostępnej pod adresem http://dlutrans.pl/, klient znajdzie pełną ofertę usług, aktualności oraz informacje na temat firmy. Dłu-Trans to synonim jakości i profesjonalizmu w branży motoryzacyjnej i transportowej. Zaufało im wielu klientów, co potwierdza wysoka ocena firmy.

Adres: Składowa 21, 41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Wulkanizacja

Lokalizacja: