• Home
  • Chorzów
  • Auto Serwis Chorzów – Warsztat Samochodowy – Chorzów

Auto Serwis Chorzów – Warsztat Samochodowy – Chorzów

Auto Serwis Chorzów - Warsztat Samochodowy - Chorzów

Auto Serwis Chorzów – Warsztat Samochodowy jest renomowanym zakładem motoryzacyjnym, który zlokalizowany jest na ulicy Katowickiej 17 w Chorzowie. Działa on w branży motoryzacyjnej, dostarczając swoim klientom różnorodne usługi związane z naprawą i konserwacją pojazdów. Na tak atrakcyjne i kompleksowe oferty składają się m.in. mechanika pojazdowa, wulkanizacja oraz wynajem samochodu z kierowcą.

Podstawą firmy jest doświadczony i kompetentny zespół, który dysponuje szeroką wiedzą na temat wszystkich marek i modeli samochodów. Personel jest zawsze gotowy do pomocy, oferując profesjonalne porady oraz kierując klientów przez cały proces naprawy czy serwisu ich samochodu. Firma przyjmuje klientów od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedziel, kiedy zakład jest zamknięty.

Firma jest także wysoce ceniona przez swoją klientelę – na podstawie 129 opinii otrzymała średnią ocenę 4,2 na 5 punktów. Wielu klientów chwali Auto Serwis Chorzów za ich skuteczność, szybkość i konkurencyjne ceny. Recenzje świadczą o zadowoleniu klientów, którzy polecają serwis innym u siebie w mieście.

Auto Serwis Chorzów – Warsztat Samochodowy przenosi do sieci ten sam profesjonalizm i staranność, którą wykazuje w swoim warsztacie. Ich strona internetowa jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, umożliwiając klientom łatwą komunikację z warsztatem. Informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu (+48 32 247 33 88) są łatwo dostępne, a klienci mogą również zapoznać się z dokładnymi godzinami otwarcia firmy.

Podsumowując, Auto Serwis Chorzów – Warsztat Samochodowy to godny zaufania partner dla wszystkich posiadaczy samochodów, niezależnie od marki i modelu ich pojazdu. Korzystając z usług tego warsztatu, klienci mogą mieć pewność, że ich samochód jest w dobrych rękach. Firma zdobywa pozytywne opinie i notowania, co tylko potwierdza ich profesjonalizm i doświadczenie w branży.

Adres: Katowicka 17, 41-506 Chorzów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply