AUTO SERWIS MOTO-SZPERA – Chorzów

AUTO SERWIS MOTO-SZPERA - Chorzów

AUTO SERWIS MOTO-SZPERA to ceniony mechanik samochodowy z siedzibą w Chorzowie, znajdujący się pod adresem Gałeczki 14, 41-500. Tej uznanej firmie udało się zyskać opinię rzetelnego i solidnego serwisu samochodowego, co potwierdza średnia ocena 4,3 na 5 względem 65 klientów, którzy zawierzyli swoje cztery kółka czy też serca swoich aut tym profesjonalistom.

Swoje usługi oferuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 16:30 co ułatwia planowanie wizyt i umożliwia dogodne, dostosowane do potrzeb klientów, terminy napraw. Niestety, w soboty oraz w niedziele, serwis jest nieczynny. Kontakt z firmą jest możliwy zarówno telefonicznie, pod numerem +48 797 499 407, jak i przez stronę internetową znajdującą się pod adresem http://moto-szpera.pl/.

AUTO SERWIS MOTO-SZPERA to miejsce, w którym każdy samochód, niezależnie od marki i modelu, jest traktowany z należytą uwagą i szacunkiem. Szczególną specjalizacją jest jednak marka Mercedes, dla której serwis oferuje kompleksową obsługę. Firma jest dumna z położonego nacisku na detale, staranność prac i poszanowanie czasu klienta.

Firma, mimo swojej siedziby w Chorzowie, przyciąga klientów z różnych części kraju, dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług. Zakres prac jest imponujący – od drobnych napraw po skomplikowane diagnostyki i renowacje całych pojazdów. Wszystko to, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, sprawia, że AUTO SERWIS MOTO-SZPERA to serwis, który zasłużył na swoją dobrą reputację.

Duże znaczenie dla firmy ma kontakt z klientem i jego zadowolenie. Obsługa klienta w AUTO SERWIS MOTO-SZPERA jest uważana za jedną z najważniejszych cech wyróżniających tę firmę. Personel zawsze chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji, pomoże rozwikłać wszelkie wątpliwości i doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania dla danego problemu. To, w połączeniu z jakością usług, sprawia, że dziesiątki klientów wracają do tego serwisu.

Adres: Gałeczki 14, 41-500 Chorzów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:30-16:30
wtorek:07:30-16:30
środa:07:30-16:30
czwartek:07:30-16:30
piątek:07:30-16:30
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply