• Home
  • Chorzów
  • Trans-Mech-Cars Serwis Tir Warsztat samochodów ciężarowych i dostawczych, naprawa tirów – Chorzów

Trans-Mech-Cars Serwis Tir Warsztat samochodów ciężarowych i dostawczych, naprawa tirów – Chorzów

Trans-Mech-Cars Serwis Tir Warsztat samochodów ciężarowych i dostawczych, naprawa tirów - Chorzów

Trans-Mech-Cars to renomowany warsztat samochodowy położony w Chorzowie, konkretnie na ulicy Bytkowska 15. Jego specjalizacją jest serwis i naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych, zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym. Firma działa na rynku od 2001 roku, a od tego czasu zyskała uznanie wielu klientów, co potwierdza średnia ocena 4,6 na podstawie 18 opinii. Godziny otwarcia to od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00, zaś w weekendy warsztat jest nieczynny.

Trans-Mech-Cars słynie z wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy dysponują dużym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu klient może liczyć na fachową obsługę oraz doradztwo w zakresie serwisu samochodowego. Firma szczyci się nowoczesnym podejściem do naprawy pojazdów, stosując diagnostykę komputerową przy wykrywaniu ewentualnych usterek.

Warsztat Trans-Mech-Cars szczególnie specjalizuje się w serwisie klimatyzacji oraz naprawie podwozi w samochodach ciężarowych, dostawczych oraz autobusach. Swoją ofertę kieruje również do właścicieli samochodów terenowych i osobowych, będąc w stanie nie tylko zdiagnozować i naprawić ewentualne problemy, ale i przeprowadzić pełny serwis pojazdu.

Trans-Mech-Cars ma na koncie współpracę z takimi markami jak MAN, Mercedes, Renault, Vanhool, Setra, Bova, Jelcz, Iveco czy Autosan. To pokazuje, że niezależnie od marki pojazdu, w tym warsztacie zostanie on odpowiednio zdiagnozowany i naprawiony. Dla wygody klientów warsztat udostępnia również serwis klimatyzacji samochodowej.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług warsztatu samochodowego Trans-Mech-Cars mogą śmiało skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 32 725 40 59. Wszystkie dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej firmy, po której adres prowadzi pierwsza pozycja organicznych wyników wyszukiwania w Google.

Adres: Bytkowska 15, 41-503 Chorzów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-15:00
wtorek:07:00-15:00
środa:07:00-15:00
czwartek:07:00-15:00
piątek:07:00-15:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply