Kaczor Motorsport – Jaworzno

Kaczor Motorsport - Jaworzno

Usytuowana w samym sercu miasta Jaworzno, firma Kaczor Motorsport to profesjonalny serwis samochodowy specjalizujący się w obszarze luksusowych samochodów, a szczególnie marek takich jak Mercedes i BMW. Zlokalizowana przy ulicy Krakowskiej 8, firma cieszy się znakomitą lokalizacją, co ułatwia klientom dostęp do serwisu. Wielu lojalnych i zadowolonych klientów docenia jakość usług oferowanych przez Kaczor Motorsport, co potwierdza wysoka ocena 4,8 na 5 możliwych punktów, otrzymana od 48 osób oceniających.

Vkierunku, który obrała firma Kaczor Motorsport, został dobrze przemyślany. Specjalizując się w konkretnych markach samochodów, firma zdobyła niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają jej na świadczenie usług najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje rutynowego przeglądu, czy skomplikowanej naprawy, zespół Kaczor Motorsport jest przygotowany do podjęcia wyzwania. Mechanicy pracujący w serwisie są nie tylko niezwykle doświadczeni, ale także ciągle szkolą się i aktualizują swoją wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań.

Oferując elastyczne godziny otwarcia od poniedziałku do piątku (08:00-18:00), Kaczor Motorsport stara się dostosować do potrzeb swoich klientów. Weekendy (sobota i niedziela) serwis jest zamknięty, co pozwala na regenerację sił i zapewnienie najwyższej jakości usług podczas kolejnego tygodnia pracy.

Klienci mogą skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 600 479 563 lub odwiedzić firmową stronę na Facebooku. Komunikacja z klientami jest jednym z priorytetów firmy, stąd istnienie aktywnej strony na portalu społecznościowym, na której firma często aktualizuje informacje o swojej działalności.

Położenie firmy w strategicznym punkcie miasta Jaworzno, profesjonalizm i doświadczenie jej ekipy, elastyczność godzin otwarcia i komunikatywność to tylko niektóre z atutów, które przyciągają do Kaczor Motorsport wielu klientów. Bez wątpienia, ten serwis samochodowy to miejsce, które zasługuje na uwagę wszystkich posiadaczy samochodów marek Mercedes i BMW.

Adres: Krakowska 8, 43-600 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply