• Home
  • Jaworzno
  • Promen Autoserwis – Warsztat samochodowy – Jaworzno

Promen Autoserwis – Warsztat samochodowy – Jaworzno

Promen Autoserwis - Warsztat samochodowy - Jaworzno

Promen Autoserwis to ceniony warsztat samochodowy zlokalizowany w Jaworznie przy ulicy Górnośląskiej 41. Oddział w sercu Śląska charakteryzuje się dużą dostępnością oraz wygodą dojazdu. Telefon kontaktowy do firmy to +48 32 615 62 18 – pracownicy zawsze służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. Warsztat dynamicznie rozwija się na rynku samochodowym w Polsce, pragnąc zaspokoić potrzeby swoich odbiorców.

Warsztat oferuje szeroki zakres usług, zawsze dostosowanych do potrzeb klienta. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, natomiast w weekends jest zamknięty. To miejsce, gdzie klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a obsługa dokłada wszelkich starań, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Obsługa Promen Autoserwis szczególnie specjalizuje się w serwisowanie aut marki Mercedes. Dzięki długim latom doświadczenia i wiedzy technicznej, są w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania dla każdego rodzaju pojazdu. W każdej naprawie uwzględniane są indywidualne potrzeby klienta oraz specyfika danego modelu samochodu.

Na swoją renomę Promen Autoserwis pracował przez lata, co potwierdzają pozytywne opinie klientów. Firma może pochwalić się średnią oceną 4 na 5 punktów, którą przyznało już dwóch klientów. Te wyniki są dowodem na to, że firma jest doceniana przez kierowców nie tylko za jakość oferowanych usług, ale również za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Więcej informacji o Promen Autoserwis, zakresie oferowanych usług, a także formach kontaktu można znaleźć na stronie internetowej firmy. Firma jest obecna w sieci pod adresem: http://promen.jaworzno.pl/autoserwis/. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i skorzystania z usług.

Adres: Górnośląska 41, 43-602 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply