• Home
  • Katowice
  • BOMA Bosch Service. Serwis samochodowy. – Katowice

BOMA Bosch Service. Serwis samochodowy. – Katowice

BOMA Bosch Service. Serwis samochodowy. - Katowice

BOMA Bosch Service to znana i renomowana firma z siedzibą w Katowicach, znajdująca się pod adresem Krakowska 162. Firma ta jest doskonale znanym serwisem samochodowym, oferującym usługi mechaniczne oraz wulkanizacyjne. Zasłynęła w regionie śląskim za sprawą doświadczonych mechaników i wysokiej jakości usług, które oferuje swoim klientom. To miejsce, w którym każde auto jest traktowane z największą dbałością, a satysfakcja klienta jest priorytetem.

Firma BOMA Bosch Service działa na rynku już od wielu lat, zdobywając uznanie i zaufanie wielu klientów. To tradycyjny serwis, który w swojej ofercie posiada zarówno kompleksową obsługę aut, jak i hurtownię opon. Serwis samochodowy BOMA to gwarancja solidności oraz wysokiego standardu usług – potwierdza to zadowolenie klientów, którzy ocenili firmę na 4,3 w skali 1-5. Rozwija się stale w celu dostosowania do rosnących wymagań rynku i oczekiwań swoich klientów.

Wśród usług oferowanych przez BOMA Bosch Service, na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna wulkanizacja. Firma dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, gwarantującym precyzyjne i szybkie wykonanie usługi. Warto również wspomnieć, że możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem +48 32 256 84 85, który ułatwia umówienie wizyty w serwisie.

Dodatkowo, serwis BOMA Bosch Service charakteryzuje się wygodnymi godzinami otwarcia. Klienci mogą skorzystać z usług serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00 oraz w sobotę od 08:00 do 13:00. W niedziele serwis jest zamknięty.

Poza funkcją serwisu samochodowego, firma ta funkcjonuje również jako hurtownia opon. ASortyment obejmuje opony letnie, zimowe, do pojazdów osobowych, ciężarowych, przemysłowych oraz dostawczych. Sprzedaż opon odbywa się zarówno na terenie samych Katowic, jak i całego kraju, dzięki sprawnej sprzedaży online.

Adres: Krakowska 162, 40-393 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply