• Home
  • Łódź
  • Janusz Dudziński. Naprawa aut marki: MERCEDES – Łódź

Janusz Dudziński. Naprawa aut marki: MERCEDES – Łódź

Janusz Dudziński. Naprawa aut marki: MERCEDES - Łódź

Janusz Dudziński to renomowany mechanik samochodowy, specjalizujący się w naprawie aut marki Mercedes. Firma działa w Łodzi, przy ulicy Perłowej 2. Posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Istotnym aspektem działalności jest dopasowanie się do potrzeb klienta oraz szczegółowość podczas wykonywania napraw.

Godziny otwarcia warsztatu są wygodne dla klientów i dostosowane do ich potrzeb. Janusz Dudziński jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Wszystko po to, by zapewnić najlepszą obsługę ludziom, którzy wartościują swój czas.

Zadowolenie klientów jest dla firmy Janusza Dudzińskiego priorytetem. Świadczy o tym doskonała ocena na Google, wynosząca 4.9 na 5 możliwych punktów. Ta ocena jest wynikiem opiniowania usług przez 97 osób, które skorzystały z usług warsztatu.

Do kontaktu z warsztatem klientów zachęca numer telefonu: +48 501 757 892. To niezwykle wygodny sposób na szybkie przekazanie informacji, ustalenie wizyty czy zasięgnięcie bieżących informacji o prowadzonym warsztacie. Firma Janusza Dudzińskiego ceni bezpośredni kontakt i szybką, efektywną komunikację.

Podsumowując, firma Janusza Dudzińskiego to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania. Warsztat w Łodzi to miejsce, gdzie klienci mogą liczyć na specjalistyczną naprawę Mercedesów, doskonałą obsługę, oraz otwartość na ich potrzeby. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce, którego warto zatrzymać się z problemem swojego samochodu.

Adres: Perłowa 2, 94-248 Łódź

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply