• Home
  • Łódź
  • AutoFabric – naprawa i nowoczesny serwis Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Renault, Citroen w Łodzi – Łódź

AutoFabric – naprawa i nowoczesny serwis Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Renault, Citroen w Łodzi – Łódź

AutoFabric - naprawa i nowoczesny serwis Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Renault, Citroen w Łodzi - Łódź

AutoFabric to warsztat samochodowy z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Aleksandrowska 177. Firma specjalizuje się w naprawie i serwisie samochodów marki Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Renault oraz Citroen. Załoga AutoFabric to wykwalifikowani fachowcy, którzy przyłożą wszelkich starań, aby samochód klienta powrócił na drogę w jak najlepszym stanie.

Z doświadczenia w branży, AutoFabric zyskał miano jednego z najlepszych serwisów samochodowych w Łodzi. Klienci chwalą profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, co potwierdza średnia ocen na poziomie 4,2 na podstawie 319 opinii. Wszystko to jest efektem wieloletniej pracy, nieustannego rozwijania swoich umiejętności i pasji do motoryzacji.

W AutoFabric, można skorzystać z pełnej gamy usług, od przeglądów technicznych, przez naprawy mechaniczne, po naprawę klimatyzacji, chiptuning czy kompleksową diagnostykę samochodu. Zespół serwisu podchodzi do każdego zadania indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, by zapewnić klientom całkowite zadowolenie z usług.

Zapraszamy do AutoFabric od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 17:00. W tych godzinach dostępne jest pełne wsparcie techniczne, a doświadczony personel jest gotowy pomóc w każdej sytuacji. Kontakt z warsztatem możliwy jest pod numerem telefonu +48 798 130 140, gdzie czekają na Państwa pytania i ewentualne umówienie wizyty w serwisie.

AutoFabric jest więc nowoczesnym serwisem samochodowym, który dostosowuje swoje usługi do potrzeb kierowców z Łodzi i okolic. Zespół serwisu, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych i posiadając zdolności i doświadczenie, jest w stanie skutecznie zdiagnozować i naprawić większość problemów, z jakimi mogą się zetknąć kierowcy, niezależnie od marki i modelu ich pojazdu.

Adres: Aleksandrowska 177, 91-229 Łódź

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply