• Home
  • Łódź
  • WARSZTAT SAMOCHODOWY – M.B. Motors – Serwis Łódź Śródmieście – Łódź

WARSZTAT SAMOCHODOWY – M.B. Motors – Serwis Łódź Śródmieście – Łódź

WARSZTAT SAMOCHODOWY - M.B. Motors - Serwis Łódź Śródmieście - Łódź

Warsztat Samochodowy M.B. Motors to znakomite miejsce dla każdego posiadacza samochodu ciężarowego, a zwłaszcza miłośników marki Mercedes. Zlokalizowane jest w Łodzi na śródmieściu, a dokładny adres to Aleja 1 Maja 14. Serdecznie zapraszają do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 791 003 555. W swojej ofercie M.B. Motors ma wiele usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakres oferowanych przez M.B Motors usług jest naprawdę szeroki. Przyjmują samochody ciężarowe wszelkiego rodzaju, a ich specializacją jest serwis Mercedesa. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników sprawiają, że każdy z mechaników wkłada całe serce w swoją pracę, co przekłada się na jakość oferowanych usług. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwala na precyzyjną diagnozę i efektywną naprawę każdego pojazdu.

Warsztat M.B. Motors cieszy się wysoką oceną 5/5 na podstawie dwóch oceniających. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług, które doceniło już wielu klientów. Pracownicy M.B. Motors do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z najwyższą precyzją. Dbają o to, aby każdy klient czuł się zadowolony i usatysfakcjonowany z oferowanych usług.

M.B. Motors jest łatwo dostępny dla mieszkańców Łodzi dzięki swojej lokalizacji w centrum miasta. Warsztat jest otwarty w dogodnych godzinach, które jednak nie są podane w dostarczonych informacjach. Warto przedwczasem skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia dokładnych godzin funkcjonowania placówki, aby niepotrzebnie nie tracić czasu na dojazd.

Potrzebujesz sprawdzonego serwisu samochodów ciężarowych w Łodzi? Warsztat Samochodowy M.B. Motors jest na to najlepszą odpowiedzią. Gwarantuje pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i wysokiej jakości usługi. Z pewnością warto zaufać doświadczeniu i wiedzy mechaników z M.B. Motors.

Adres: aleja 1 Maja 14, 90-718 Łódź

Godziny otwarcia:

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply