• Home
  • Mysłowice
  • 94 Garage | niezależny serwis BMW MINI PORSCHE – Mysłowice

94 Garage | niezależny serwis BMW MINI PORSCHE – Mysłowice

94 Garage | niezależny serwis BMW MINI PORSCHE - Mysłowice

94 Garage jest niezależnym, wyspecjalizowanym warsztatem samochodowym zlokalizowanym w Mysłowicach, przy ulicy Mikołowskiej 52. Wyróżniając się autorytatywną ekspertyzą w zakresie samochodów BMW, MINI, a także Porsche, 94 Garage cieszy się doskonałą reputacją wśród kierowców, którzy z wymaganymi problemami motoryzacyjnymi zwracają się do nich. Rzetelność, staranność oraz skrupulatność są jednymi ze słów, które najtrafniej oddają ich podejście do pracy. Firma jest dostępna dla klientów pod numerem telefonu +48 601 865 614.

Firma 94 Garage jest otwarta od poniedziałku do piątku – w godzinach 08:00 do 16:00. Każdego dnia, doskonałe wyszkolony zespół specjalistów jest gotowy, aby sprostać najróżniejszym wyzwaniom, z jakimi zmagają się pojazdy klientów. To firma, której godziny pracy są dostosowane do potrzeb współczesnych kierowców maksymalizując dostępność swojej wysokiej jakości usług.

Kompleksowy zakres usług oferowanych przez 94 Garage obejmuje nie tylko specjalistyczne usługi warsztatowe, ale również serwis klimatyzacji oraz usługi elektryka samochodowego. Wszystko to świadczy o kompleksowym podejściu firmy do wszystkiego, co z samochodem związane. Więcej informacji o ofercie firmy można znaleźć na stronie internetowej https://www.94garage.pl/.

Jak wynika z liczby recenzji oraz ocen, 94 Garage cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Na podstawie 59 opinii, ocena firmy wynosi 4,8 na 5 możliwych punktów. Wskazuje to na wysokie standardy obsługi klienta i na to, że klienci są zdecydowanie zadowoleni z doświadczeń z 94 Garage. Firme cenioną przez kierowców za profesjonalizm, jakość pracy oraz uczciwe podejście do klienta.

Znajdując się w niewielkim mieście Mysłowice, 94 Garage zdobyło ugruntowaną i renomowaną pozycję na lokalnym rynku usług motoryzacyjnych. To miejsce, które dla wielu stanowi synonim rzetelności i profesjonalizmu. Jest to idealny punkt obsługi pojazdów dla mieszkańców Mysłowic i okolic. 94 Garage to przede wszystkim miejsce, do którego można przyjechać z problemem i wyjechać z rozwiązaniem.

Adres: Mikołowska 52, 41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply