• Home
  • Mysłowice
  • ROMAR-SERWIS Mechanika i elektronika samochodowa – Mysłowice

ROMAR-SERWIS Mechanika i elektronika samochodowa – Mysłowice

ROMAR-SERWIS Mechanika i elektronika samochodowa - Mysłowice

ROMAR-SERWIS to wielofunkcyjny warsztat samochodowy z siedzibą w Mysłowicach, działający przy Kolejowej 2, 41-400 Mysłowice. Poza modus operandi koncentrującym się na mechanice i elektronice samochodowej, firma oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak serwis klimatyzacji, sklep z akumulatorami, wynajem samochodu z kierowcą, wymiana oleju, wulkanizacja czy ustawianie zbieżności kół.

Godziny otwarcia warsztatu są wygodne dla klientów – od 08:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 08:00 do 13:00 (niedziele: zamknięte). Chcąc skontaktować się telefonicznie z ROMAR-SERWISEM, można wybrać numer +48 515 488 898.

Mimo licznej oferty usług, warsztat cieszy się nieco średnim poziomem zadowolenia klientów. Na podstawie ocen 47 klientów i ich doświadczeń z ROMAR-SERWISEM, średnia ocena firmy wynosi 3,2 na 5. Mimo to, przedsiębiorstwo stale pracuje nad poprawą swojego serwisu, co zdumiewa swoją dedykacją i demonstruje profesjonalizm.

ROMAR-SERWIS wyznacza standardy jakości w obszarze mechanicznym, w samym sercu Mysłowic. W firmie pracują wykwalifikowani mechanicy i elektrycy samochodowi, którzy zawsze są gotowi służyć pomocą. Dobre usługi, profesjonaliści i nieustanne starania o poprawę umacniają pozycję ROMAR-SERWIS na rynku.

Podsumowując, ROMAR-SERWIS dostarcza mieszkańcom Mysłowic i okolic profesjonalne usługi w zakresie mechaniki i elektroniki samochodowej. Firmę wyróżnia szeroki zakres usług, godziny otwarcia dopasowane do potrzeb klientów oraz zaangażowanie w najwyższą jakość obsługi klienta. Mimo nieco mieszanych recenzji, ROMAR-SERWIS jest stale na czele innowacji i poprawy jakości usług, co przekłada się na zbiorowe dobro i satysfakcję klientów.

Adres: Kolejowa 2, 41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep z akumulatorami, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Ustawianie zbieżności kół

Lokalizacja:

Leave a Reply