• Home
  • Mysłowice
  • Warsztat Samochodowy, Mechanika Pojazdowa, Regeneracja Wtryskiwaczy, MICHAEL GARAGE – Michał Lebda – Mysłowice

Warsztat Samochodowy, Mechanika Pojazdowa, Regeneracja Wtryskiwaczy, MICHAEL GARAGE – Michał Lebda – Mysłowice

Warsztat Samochodowy, Mechanika Pojazdowa, Regeneracja Wtryskiwaczy, MICHAEL GARAGE - Michał Lebda - Mysłowice

Michael Garage, usytuowany w miejscowości Mysłowice, to wszechstronny warsztat samochodowy, który oferuje zarówno usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, jak i specjalistyczne usługi z zakresu regeneracji wtryskiwaczy. Założyciel firmy, Michał Lebda, to doświadczony mechanik, który swoją pasją i profesjonalizmem przekłada na najwyższej jakości usługi. Warsztat znajduje się przy ulicy Migdałowej 16, a wszelkie pytania i wątpliwości można wyjaśnić kontaktując się telefonicznie pod numerem +48 797 935 968.

Działalność warsztatu nie ogranicza się tylko do serwisowania aut marki Mercedes. Zespół Michael Garage specjalizuje się również w usługach z zakresu klimatyzacji samochodowej i naprawach elektrycznych, takich jak diagnoza systemów elektronicznych, naprawa instalacji elektrycznej, wymiana iskrowników, cewek zapłonowych i wielu innych. Przyjazne dla klienta podejście uzyskało uznanie wśród użytkowników, co potwierdza średnia ocena 4,8 na 5 punktów, podkreślona przez 47 opinii.

Zakres usług warsztatu Michael Garage obejmuje również regenerację wtryskiwaczy – proces odnawiania i czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych i diesele, który jest niezwykle istotny dla zachowania optymalnej wydajności pojazdu. Doświadczony zespół mechaników dba, aby usługi były świadczone na najwyższym poziomie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Michael Garage jest otwarty od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia w dniach roboczych to 08:00-18:00, natomiast w sobotę warsztat jest czynny od 08:00 do 14:00. W niedziele obecnie jest zamknięty. Elastyczne godziny otwarcia umożliwiają klientom swobodne korzystanie z usług warsztatu, również poza tradycyjnymi godzinami pracy.

Sumując, Michael Garage to nie tylko miejsce, gdzie naprawisz swój samochód. To miejsce, gdzie Twoje auto jest traktowane z pasją i profesjonalizmem. To niezawodny punkt na motoryzacyjnej mapie Mysłowic, który zdobył uznanie klientów nie tylko za jakość usług, ale również za otwartość, uczciwość i pełne oddanie każdemu pojazdowi.

Adres: Migdałowa 16, 41-409 Mysłowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply