• Home
  • Mysłowice
  • Lakiernictwo , blacharstwo Wadowski Mariusz – Mysłowice

Lakiernictwo , blacharstwo Wadowski Mariusz – Mysłowice

Lakiernictwo , blacharstwo Wadowski Mariusz - Mysłowice

Lakiernictwo i blacharstwo Wadowski Mariusz jest znaną i cenioną firmą działającą na rynku samochodowym. Specjalizuje się w lakiernictwie oraz blacharstwie samochodowym, oferując swoim klientom profesjonalną i rzetelną obsługę. Lokalizacja tej firmy mieści się w Mysłowicach, przy ulicy Katowickiej 46. Jest to miejsce, które zyskało uznanie wśród klientów, potwierdzone liczbą 92 oceniąjących i średnią oceną 4,8 w skali 1-5.

Lakiernictwo i blacharstwo Wadowski Mariusz to firma, która kładzie nacisk na dogłębne zrozumienie potrzeb swoich klientów. To właśnie tę cechę szczególnie podkreślają klienci w swoich opiniach. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-16:30 oraz w soboty do godziny 14:00. W niedzielę firma jest nieczynna.

Na stronie internetowej firmy, www.wadowski.net.pl, klienci znajdą więcej informacji o oferowanych usługach oraz możliwość bezpośredniego kontaktu. Możliwość kontaktu to telefon +48 501 751 000, co ułatwia komunikację zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych klientów.

Wśród usług oferowanych przez Lakiernictwo i blacharstwo Wadowski Mariusz znajduje się naprawa powypadkowa, samochody zastępcze oraz gwarancja na wykonane usługi. Firma jest również znana ze swojej specjalistycznej pomocy. Wszystko to sprawia, że firma jest jednym z najlepszych miejsc w Mysłowicach i okolicach dla osób szukających profesjonalnych usług blacharskich i lakierniczych.

To, co wyróżnia firmę, to przede wszystkim jej solidność. Klienci cenią Lakiernictwo i blacharstwo Wadowski Mariusz za szybkość realizacji zamówień, jakość usług oraz profesjonalne podejście do klienta. Jest to potwierdzone przez wysoką ocenę firmy w opiniach klientów, co pokazuje jak cenione są usługi oferowane przez tę firmę.

Adres: Katowicka 46, 41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:30-16:30
wtorek:07:30-16:30
środa:07:30-16:30
czwartek:07:30-16:30
piątek:07:30-16:30
sobota:07:30-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Blacharstwo samochodowe, Lakiernik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply