• Home
  • Mysłowice
  • Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ – Mysłowice

Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ – Mysłowice

Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ - Mysłowice

Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ to renomowana firma z siedzibą w Mysłowicach, adres to: Obrzeżna Północna 24, 41-400 Mysłowice, która zdobyła uznanie wśród wielu klientów dzięki wysokiej jakości usług. Specjalizując się w dziedzinie Wulkanizacji, Serwisu klimatyzacji i Warsztatu samochodowego, firma zdecydowanie stanowi ważną część lokalnego rynku motoryzacyjnego. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło na dostarczanie usług na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie klientów.

Firma działa na rynku z pasją i zaangażowaniem, oferując swoim klientom pełen zakres usług, począwszy od wulkanizacji, poprzez serwis klimatyzacji, a na warsztacie samochodowym kończąc. Godziny otwarcia instytucji to od 08:00 do 16:00 w dni robocze, zaś w weekendy serwis jest zamknięty. Klienci mogą skontaktować się z firmą pod numerem telefonu +48 502 128 461.

Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, o czym świadczy ocena 4,7 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez 56 osób. Naprawa zawieszenia, wymiana olei, wymiana i przechowywanie opon oraz serwis klimatyzacji – to tylko niektóre z usług oferowanych przez firmę.

Wszystkie realizowane przez firmę usługi są na najwyższym poziomie, a dbałość o detale oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że serwis TOMAŚ jest miejscem, do którego klienci chętnie wracają. Ważnym aspektem jest także fakt, że firma cały czas się rozwija i modernizuje, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Podejście do pracy i zadowolenie klientów sprawiają, że Serwis Ogumienia Mechanika Samochodowa TOMAŚ zdobywa coraz większe uznanie, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Wszystko to świadczy o zaangażowaniu i profesjonalizmie pracowników, którzy są zawsze gotowi służyć pomocą i doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania dla samochodu klienta.

Adres: Obrzeżna Północna 24, 41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Wulkanizacja, Serwis klimatyzacji, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply